Zrenovovaná Praga RND poprvýkrát na fotografiách v exteriéri

HOKOVCE – Po niekoľkých rokoch neuveriteľnej driny a rozsiahlych investícií sa majiteľ čerstvo zrenovovanej Pragy RND Štefan Píri poprvýkrát predstavil s výsledkami práce. Síce zatiaľ iba na niekoľkých fotografiách, ale veríme že najnovší prírastok v rodine slovenských autobusových veteránov už čoskoro, po dokompletovaní, vyrazí na cesty a poteší všetkých milovníkov histórie na kolesách. Redakcia Veterany.EU gratuluje a praje veľa šťastných kilometrov a potešenia z tejto krásnej práce. Len čo to bude možné, prinesieme vám reportážny článok z priebehu renovácie aj jej výsledkov. Staršie obrázky k tejto Prage RND nájdete aj v sekcii VeteranBUS.

3 Comments

  1. Super práca, gratulujem pánovi Pírimu. Autobus je o to vzácnejší, že to je prvá zrenovovaná Praga RND na Slovensku. Teším sa, až ho uvidím.
    Som rád, že sa jeho fotka objaví aj v pripravovanom kalendári slovenských historických autobusov na rok 2013

  2. vůbec si neumím představit, že toto pokrývalo městskou dopravu. dnes by to jezdilo jen jako midibus. není nad to mít minimální elektroniku pod kapotou. šťastnou cestu…..

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.