Zaujímavosti: Netradičná galéria v štýle historickej električky

BRATISLAVA – Pri prechádzke uličkami Starého Mesta môžeme nájsť viacero romantických zákutí. Nie každý však vie, že 35 metrov od Múzea hodín sa nachádza krásna krčma v srdci Bratislavy v štýle historickej električky. Andy drink in galery známeho herca Andyho Hrica ponúka nie len bohatý výber občerstvenia, ale aj výstavu obrazov rôznych slovenských umelcov. Vernisáž novej výstavy sa koná vždy prvý štvrtok v mesiaci a vystavené obrazy je potom počas mesiaca môžné zakúpiť si a vziať domov.

V tejto útulnej krčmičke vládne dobrá, až rodinná atmosféra. Interiér v štýle historickej električky Vás upúta rôznymi zaujímavými nápismi, logom Bratislavskej elektrickej účastinnej spoločnosti ako aj ponukovým lístkom v štýle mapky mestskej dopravy.

Táto nevšedná prevádzka je otvorená denne od 17:00 do 24:00, v piatok a sobotu až do 02:00. Ak sme Vás týmto článkom zaujali, nezabudnite ju pri prechádzke centrom mesta navštíviť aj Vy.

Text a foto: Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.