Zaujímavosti: Motoburza s rekordnou účasťou

00_05HOLÍČ – Priaznivci a vyznávači motorizmu spolu so zberateľmi a milovníkmi starých vozidiel sa opäť zišli na jarnej mot. burze. Konala sa v nedeľu 13. apríla, v tradičných priestoroch areálu zámku. V ponuke boli predovšetkým náhradné diely, literatúra či príslušenstvo súčasných i historických vozidiel ale tiež množstvo iného rôznorodého tovaru. Podujatie organizátori opäť obohatili výstavou historických automobilov a motocyklov na nádvorí zámku.

O tých najkrajších mohli prostredníctvom hlasovania rozhodnúť samotní návštevníci. Zo 623 odovzdaných hlasov získal najvyšší počet v kategórii automobil unikátny traktor Lanz Bulldog z roku 1941 majiteľa Jana Nového z Mutěníc. Za najkrajší motocykel si návštevníci zvolili Jawu 350 OHV z r. 1931, s ktorým sa predstavil Ján Hurban zo Šaštína-Stráží.

Viac fotografií z tejto akcie nájdete TU.

Autor: Ladislav Novák, Holic.sk

1 Comment

  1. Super akcia,no 1.preco sa nevystavuju vsetky veterany na jednej ploche spolu?2.preco sa na burze predavaju aj veci,ktore nemaju s motorizmom absolutne nic spolocne?3.tento rok malo mobilnych WCa kosov na odpadky.Stav WC po par pouzitiach hrozny,zo strany usporiadatelov ziadna kontrola!!!4.preco predavajuci nemaju urcenu nejaku vymedzenu plochu,niekto ma stanok ako ihrisko,dalsi je vedla neho schovany…?A plati rovnako…

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.