Veterany.EU – nový web pre skutočne všetkých veteránistov

logoVEMilí priatelia historických vozidiel a techniky! Už viackrát sme na našej autobusovej stránke Veteranbus.SK avízovali nové projekty, do ktorých sme sa pustili, alebo rátame s tým, že sa do nich pustíme. Jedným z nich je aj úplné prekvapenie – čerstvý, ,,ešte teplý“ web na adrese www.veterany.eu. Na svet prišiel iba včera večer ale v týchto chvíľach už húževnato nahadzujeme obsahy a databázy článkov.

Iste ste si všimli ,,súrodenencký“ vzhľad webov Veterany.EU a Veteranbus.SK. Nový web bude – podobne ako úspešný a dore zabehnutý Veteranbus.SK – spravodajsky orientovaný online magazín, ktorý tak zaplní dieru v danom segmente veteránov na slovenskom či českom webe. Veríme, že na Veterany.EU nájdu množstvo zaujímavých a užitočných informácií všetci záujecovia o ľubovoľnú dopravnú veterán-techniku. Web je bohato štruktúrovaný tak, aby okrem aktualít, podujatí, reportáží a pozvánok na akcie priniesol aj odborné články, články z histórie a nostalgické lahôdky pre fajnšmekrov (videa, filmy, foto atď.). Budeme sa snažiť vyhovieť všetkým vašim návrhom, nápadom, požiadavkám. Posielajte nám aj svoje názory, prípadne otázky na info@veterany.eu.

Web Veterany.EU je tu v prvom rade o vás a pre vás. Preto veľmi radi privítame od veteránistov články o ich krásavcoch, informácie, zábery zo zrazov a podujatí, fotografie, zážitky, názory a skúsenosti z uplynulej letnej veteránskej sezóny. Od klubov aj jednotlivcov privítame pozvánky na akcie, plagáty a ďalšie materiály. Určite nezabudneme ani na nadšencov a návštevníkov veteránpodujatí – takisto sa pochváľte peknými fotkami, účasťou na zaujímavých akciách, tipmi na akcie a podobne. Nuž a nakoniec – radi by sme do našich radov privítali spolupracovníkov a nadšencov, ktorí by sa chceli podieľať bna tvorbe a výrobe webu a získať tak množstvo skúseností, kontaktov a zaujímavých kreatívnych nápadov.

Web bude do konca mesiaca fungovať v skúšobej prevádzke, počas ktorej budeme testovať funkčnosť, nahrávať databázy a zapĺňať jednotlivé rubriky.  Ešte technická poznámka – autobusová technika bude na Veterany.EU ako taká zastúpená linkom v menu, ktorý vás navedie priamo na stránky Veteranbusu. Tie sa samozrejme nerušia a budú naďalej aktualizované a dopĺňané. Oba weby budú mať spoločne doterajšie diskusné fórum veteránbusu.

Prajeme všetkým veľa zdaru a príjemných chvíľ na našich weboch Veteranbus.SK a Veterany.EU
team of Veteranbus.SK, Veterany.EU

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.