Vyhodnocujeme: Výsledky minuloročnej ankety

logoVEREDAKCIA – Začiatkom minulého roka sme na našom webe spustili anketu v rámci ktorej sme sa vás pýtali čo očakávate v roku 2010 v oblasti veteránov. Počas roka sa do ankety zapojilo celkovo 330 ľudí, z toho 80 ľudí (24%) očakývalo viac podujatí a stretnutí, 109 ľudí (33%) očakávalo viac informácií a článkov o činnosti klubov aj z regiónov, 87 ľudí (26%) by uvítalo lepšiu propagáciu zrazov – o mnohých som nevedel(a), 40 ľudí (21%) by si želalo viac kalendárov, pohľadníc, tlačovín… a 14-tim ľuďom (4%) postačuje terajší stav. Všetkým, ktorí sa do našej ankety zapojili úprimne ďakujeme. Od dnešného dňa sa môžete zapojiť do novej ankety, v ktorej sa vás pýtame či by sa aj na Slovensku mali vyhlasovať verejné zbierky na záchranu historických vozidiel.

Komentár

  1. Nieje to zlá myšlienka, ale určite sa viacerí pozastavia nad tým, kde by tie peniaze skončili, načo by sa použili a akou formou by sa s nimi narábalo.

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.