Veterány.EU: Šťastné a veselé Vianoce s úsmevom

Blížia sa tie krásne chvíle vianočné, v láske, šťastí, harmónii prežite ich spoločne. Nie sú dôležité dary ale v novom roku nech sa darí. Až vianočné zvony odbijú polnoc a oznámia príchod čarokrásnych Vianoc, zabudnite hneď na všetky starosti a prežite chvíle v zdraví, šťastí a radosti. Je tu čas sviatočný, keď stromček sa ligoce, keď pri štedrovečernom stole sa všetci zídeme.

Všetkým našim partnerom, čitateľom i prispievateľom, ako aj všetkým úsmevákom ďakujeme za doterajšiu priazeň a želáme im príjemné prežitie vianočných sviatkov, hromadu darčekov čo srdce pohladia, rodinu a priateľov čo nikdy nezradia, k bohatstvu krôčik a ku šťastiu krok, nádherné Vianoce a šťastný Nový rok.

A pokiaľ ešte neviete ako strávite dnešný deň, pozrite si o 13:50 na STV 1 29. vianočný benefičný koncert Úsmev ako dar na ktorom ani tento rok nebudú chýbať skvelé spevácke a tanečné vystúpenia, známe osobnosti, talentované deti z detských domovov a pokus o zaujímavý rekord.

Veríme, že nám zachováte svoju priazeň aj v tomto vianočnom období a že na Vianoce sa splní každé z vašich želaní.

Krásne Vianočné sviatky so svojimi blízkymi veľa šťastia, zdravia, lásky a pohody v novom roku Vám zo srdca praje redakcia Veterany.eu.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.