Veterany.EU: Sme tu pre vás aj počas leta

logoVEREDAKCIA – Školské prázdniny a dovolenkové obdobie už klopú na dvere a tak vás určite zaujíma ako bude vyzeráť aktualizácia nášho webu počas nadchádzajúceho dovolenkového obdobia. Tak ako aj v iných redakciách, aj naši redaktori budú mať počas leta zaslúženú dovolenku. Tá by sa však výraznejšie nemala prejaviť na fungovaní nášho webu. Po skúsenostiach z minulých rokov sme totiž dospeli k záveru, že našu stránku budeme v rámci možností aktualizovať aj počas leta.

Seriál Tip na víkend bude mať v lete svoju prestávku. Namiesto neho vám prinesieme Tip na prázdniny, kde nájdete pozvánky na zaujímavé akcie, výstavy, či atrakcie, ktoré počas leta môžete navštíviť. Svoju prestávku si od 14. júla 2010 vyberú aj Zaprášené projekty, ktoré by sa mali na webe znovu objaviť v utorok 7. septembra 2010. Seriál Po stopách nepoužívaných, zrušených, či nedostavaných železničných tratí sa bude počas leta striedať s novým cyklom Po stopách lanových dráh v rámci ktorého vám predstavíme zaujímavé lanového dráhy nie len u nás ale i v zahraničí.

V mene celej našej redakcie by som vám chcel poďakovať za prejavenú dôveru a zaželať vám príjemné leto 2010!

Zároveň by som vás chcel povzbudiť k tomu, aby ste nám posielali vaše zaujímavé dovolenkové materiály (videá, články, fotky) s dopravnou nostalgiou. Aj počas leta je tu pre vás e-mailová adresa redakcia@veterany.eu.

Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.