Veterány.EU: Leto s dopravnou nostalgiou (doplnené)

Blíži sa leto – čas práznin a dovoleniek a mnohých z vás preto určite zaujíma ako bude vyzerať aktualizovanie nášho webu počas tohtoročnej uhorkovej sezóny. Po skúsenostiach z minulého roka sa budeme snažiť aktualizovať náš web aj počas tohto leta. Od 27. júna 2011 budú mať niektoré naše seriály letnú prestávku, iné budeme na našom webe prinášať s dvojtýždennou periodicitou.

Od budúceho týždňa na našom webe obnovujeme seriál Po stopách nepoužívaných, zrušených, či nedostavaných železničných tratí, ktorý sa bude počas leta každý druhý štvrtok striedať so seriálom Po stopách lanových dráh

Dokumentárny cyklus Zaprášené projekty sa na našom webe opätovne objaví v utorok  7. septembra 2011. Aj počas tohto leta vám prinesieme tradičný Tip na prázdniny, v rámci ktorého vás budeme pozývať na zaujímavé podujatia s dopravnou nostalgiou, ako aj do rôznych múzeí u nás i v zahraničí. Chýbať však nebudú ani Prázdninová náladovka a aktuálne informácie zo sveta dopravnej nostalgie.

Budeme pri tom:

Aj počas leta budeme pre vás mapovať množsstvo zaujímavých akcií.V júli to budú aj tieto akcie:
Prázdniny s Ušatou – 3. júla
Leto na Kométe – 5. júla
Detská železnica v Čermeľskom údolí – 5. júla
Radošínsky expres – 9. júla
Vrbovský expres – 10. júla

Prosba o pomoc:
1. Chýstáte sa tento rok na výlety, či dovolenky? Ak áno a natrafíte pri tom aj na dopravnú nostalgiu, nezabudnite nám poslať vaše články, fotky a videá, aby sme sa s nimi podelili s našími čitateľmi.

2. Ovládate cudzie jazyky? Ak áno, ste pre nás tým pravým človekom do nášho tímu. Naša redakcia hľadá spolupracovníkov, ktorí nám budú pomáhať s prípravou článkov v obalsti zahraničnej dopravnej nostalgie. Aj vďaka vám budeme môcť na našom webe priniesť viac článkov o dopravnej nostalgie vo svete.

Ak sme vás zaujali, naša e-mailová adresa je: redakcia@veterany.eu. Ďakujeme! Prajeme vám príjemné leto 2011

– red –

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.