Veterány.EU: Leto s dopravnou nostalgiou

REDAKCIA – Opäť nastal čas letných prázdnin, dovoleniek, výletov či vodných radovánok. K letnej pohode chce opäť prispieť aj naša redakcia, ktorá Vám aj tento rok bude deň čo deň prinášať zaujímavé tipy na prázdniny z oblasti dopravnej nostalgie. Chýbať však nebudú ani reportáže z veteranistických akcií a zaujímavé články z oblasti dopravnej nostalgie.

Ako už býva v našej redakcii zvykom, odbornejšie články a seriály mávajú počas leta svoju prestávku. Rovnako tomu bude aj v tomto roku.

 

Tento rok si svoju letnú prestávku vyberú seriály:
Po stopách nepoužívaných, zrušených, či nedostavaných električkových tratí
Po stopách dopravných stavieb
Zaprášené projekty
Po stopách trolejbusov

Na druhej strane však isto potešíme všetkých priaznivcov motocyklov, železníc, i lanoviek. Aj napriek letným prázdninám sa totiž na našom webe objavia seriály:

Motocykle čias minulých (raz mesačne)
Po stopách nepoužívaných, zrušených, či nedostavaných železničných tratí
Po stopách lanových dráh

Pripomíname, že vaše tipy a námety do našich seriálov nám môžete posielať aj počas leta na e-mailovú adresu redakcia@veterany.eu, prípadne na e-mail našich redaktorov a spolupracovníkov.

Naša redakcia nemôže byť prítomná na všetkých veteranistických akciách. A preto Vás opätovne prosíme o zasielanie zaujímavých článkov, fotografií, či videí z rôznych akcií, dovoleniek, či výletov o ktoré sa budeme môcť podeliť aj s našimi čitateľmi.

Zároveň Vám ponúkame možnosť stať sa našimi spolupracovníkmi a spolupodieľať sa na aktualizácii nášho webu. Ak sa zaujímate o dopravnú nostalgiu a chceli by ste sa stať súčasťou nášho redakčného tímu kontaktujte nás prostredníctvom e-mailu redakcia@veterany.eu.

Veríme, že nám zachováte priazeň aj počas leta.

Za Veterány.EU
Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.