Veterány.EU: Boli sme tu s vami aj počas leta (aktualizované)

logoVEREDAKCIA – Letné prázdniny sú pomaly za nami a opäť prišiel čas na krátky redakčný úvodník. Aj v letnom období sme sa našu stránku snažili každý deň aktualizovať o množstvo zaujímavých článkov. Najviac priestoru na našom webe dostali Tipy na prázdniny. Keď sme pred koncom školského roka prišli s nápadom prinášať vám počas leta tento zaujímavý cyklus netušili sme, koľko prázdninových tipov sa nám počas leta podarí zozbierať. Na koniec sme vám ale priniesli 61 dielov tohto zaujímavého cyklu, vďaka ktorému sme nejednému z vás určite poradili kde a ako možno stráviť toto leto. Najväčší priestor v tomto cykle dostali železničné akcie, auto-moto-cyklo akcie a pozvánky do múzeí. Na webe ste však mohli objaviť aj akcie s historickými autobusmi, trolejbusmi i električkami, vojenské akcie a ďalšie zaujímavé tipy na prázdniny.

Obnovenie staronových seriálov a septembrové novinky

Prichádza jeseň a vy sa určite pýtate ako to bude od septemrba vyzerať s našími staronovými seriálmi. Po letnej prestávke opätovne obnovujeme seriály a cykly Zaprášené projekty , Tip na víkend a Nedeľná náladovka.

V najbližšom období pre vás pripravujeme viacero zaujímavých noviniek súvysiacich aj s naším cechom, ktoré by sa mohli dotknúť aj našich seriálov. Zatiaľ ale budeme tieto seriáli pripravovať tak ako doteraz podľa nasledovnej aktualizovanej schémy:

Po stopách lanových dráh – od septembra každý druhý utorok
Zaprášené projektyod 14. septembra 2010 každý druhý utorok
Po stopách nepoužívaných, zrušených či nedostavaných železničných tratíopätovne každý štvrtok

Od októbra by sme radi po dlhšej dobe opätovne obnovili sobotný seriál Veterány deťom a pondelkový cyklus Objavujeme.

Vaše tipy na víkend budeme aj naďalej očakávať na našich známych e-mailových adresách. Do e-mailu však nezabudnite uviesť, že ide o pozvánku do Tipu na víkend. Ostatné pozvánky budeme na našom webe uverejňovať priebežne počas celého týždňa.

Aj tento rok by sme vám chceli v zimnom období ponúknuť obľúbené Retronávraty. Na rozdiel od prvej série vám v nich chceme priniesť rekapituláciu uplynulej vetteranistickej sezóny z pohľadu jednotlivých klubov, či združení. A preto sa už teraz obraciame na jednotlivé kluby, aby nám takéto materiáli nezabudli pomali pripravoať. Zároveň nám môžete posielať aj prezentáciu svojho klubu, ktorú radi zverejníme v cykle Pedstavujeme vám.

Toľko teda malý výber jesenných noviniek. Tie ďalšie vám na našom webe predstavíme hneď ako to bude aktuálne. Ak však máte aj vy nejaké návrhy na vylepšenie nášho webu pošlite nám ich na našu starú známu e-mailovú adresu.

Výzva k čitateľom

Viacerí z vás boli určite počas leta na nejakej tej dovolenke V prípade, že si z nej odnášate aj nejaké zážitky týkajúce sa dopravnej nostalgie neváhajte a podelte sa o ne s nami a našími čitateľmi.

Kontakty:

info@veterany.eu – info o prevádzke stránky, spolupráca, info o inzercii…
redakcia@veterany.eu – redakčné info, príspevky, foto, texty, podklady, pozvánky…
patrik.spacinsky@gmail.com – pozvánky, fotky, texty, námety do seriálov…

V mene celej redakcie nášho webu vám veľa úpechov praje
Jaroslav Filo, hlavný redaktor

Komentárov

  1. Redakcii:
    Tak už som Vám poslal prvú rozprávku, čo som vám sľúbil asi už minulého roku 🙂

  2. RE Sergej: Mám ju v e-maili len som sa jej ešte nestihol poriadne venovať. Ale ďakujem za rozprávku.

  3. Jaroslav Filo: Ďakujem aj ja, už sa neviem dočkať… 😀 Jak to uverejníte, pošlem ďalšiu. Aj s obrázkami. 🙂

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.