V Čechách pribudol ďalší majiteľ ŠD

8.5.2009 – Dobrý den, zdravím fandy historických autobusů. Jsem soukromá osoba z Ústí nad Labem  a autobus šd 11 2040 z roku 3/1974 vč. 6488 jsem našel ve Varnsdorfu zastrčeny tak že nebyl ani vidět a tak po dlouhém patrání jsem zjistil jak na tom je. Majitelem byla firma která byla v r. 2001 dána do konkurzu takže autobus celou dobu pravděpodobně nejezdil. Zjistil jsem že autobus je zaregistrovaný a má TP. Chyběly nějaké věci na motoru které jsme daly do kupy a autobus zprovoznily. Dne 5.5.2009 jsme vyřídily odrodej a mohlo příjít jen autobus dostat k nám do Ústí nad Labem takže ten samý den jsme ještě  jeho převoz uskutečnily a autobus dostaly k nám. Dnes je v garáži a v nejbližší době bude probýhat jeho renovace .Je s ůžasem že autobus stál celých  8 let a po osmi letech bezproblému nastartoval a my jsme mohly opustit místo kde autobus dlouhá léta stál. Budeme doufat že seženeme věci které jsou rozbité a nebo které chybí.

3 Comments

  1. Interiér vypadá velmi zachovale. Taky bych rád zažil ten krásnej pocit najít někde ve stodole starý autobus 🙂

  2. Dobrý den,

    Jsem také majitel ŠD 11 a provádím jeho renovaci, ctěl bych vás poprosit jestli by od Vás nešlo nafotit uchycení těch vnitřních košů na odkládání zavazadel. Ten náš je měl v minulosti demontované, podařilo se mě je sehnat ale nevím jak mají přesně zapadnout. Některé ND. dokážem taky sehnat. Pokuď budete mít zájem zasílám tel na sebe 777830575, nebo mail. cariga@centrum.cz. Přejuˇať se daří při renovaci….

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.