Vaša inzercia: Hračkárske modely historických autobusov na predaj

11032010071Pán Branislav ponúka na predaj 2 zrenovované modely histotrických autobusov. Prvým z nich je funkčný, čevený a kompletný hračkársky model Karosy ŠD 11 v cene 70 €. Druhým z nich je ojedinelý pekný žltý model Škody 706 RTO LUX. Cena je dohodou.

Rok vyroby: cca 1965-1980
Materiál: plast + plech
Pohon: baterie, setrvačník
Merítko: d: 29,5 cm
Popis: Ovládanie bowdenem, jazda vpred-vzad, vľavo-vpravo. Starší bowdenová verzia jazdila iba doipredu a vľavo-vpravo. (novšia verzia na bowden).

Tieto modely sa už málokedy objavujú v predaji takže vyžite možno poslednú príležitosť získať modely dvoch  česko-slovenský autobusov, ktoré boli v predaji v období  komunizmu.

Tieto modely – hračky autobusových prototypov môžu byť skutočne efektnou okrasou pre každého správneho veteránistu. A preto ak máte o ne seriózny záujem kontaktuje Pána Branislava na e-mailovú adresu branco27@azet.sk.

Na našej stránke radi privítame aj vašu inzerciu. Občiansku inzerciu uverejňujeme na tejto stránke BEZPLATNE. Komerčné inzeráty sú spoplatnené sumou 0,20 EUR / 3 Kč. Foto 1 x 1,5 EUR / 50 Kč.

Autor: Patrik Špačinský

10 Comments

 1. Pekné modely, len škoda, že sú (na mňa) drahé, hneď by som ich bral…

 2. Dobrý deň,

  mal by som záujem o model ŠD 11, ak je to teda ešte aktuálne ….

  s pozdravom
  Henrich Púčik

 3. Dobrý den nechcel by niekdo kupit odomna autobusi dokonca zabalene v obali stare modely nepoškodene 100% mam na vystave ponuknite PISTE NA EMAIL!
  je uz vecer takze neviem ako sa volaju ale určite tam je aj 2x minimalne značka škoda mam aj tatrovky a dake modely PONUKNITEE CENA DOHODOV

 4. Dobrý deň, nakoľko článok je už dosť starý a neočakávame, že by si naň ešte veľa ľudí kliklo
  Doporučujem Vám, aby ste túto ponuku vložili ako inzeráť v našej bezplatnej inzercií, kde môžete aj pridať fotografie

 5. Martin, nie je náhodou v redakčnom maili uviaznutá rozprávka? Ak áno a Jaro ju nestihol vyvesiť, tak ju, prosím ťa, vyves. Už dosť dlho som tu žiadnu rozprávku nevidel, pritom viem, že som ju poslal.
  Ak má prístup do redakčného mailu len Jaro, tak potom nič….

 6. Zdravím predáva ešte niekto socialisticke hračky na dialkove ovladanie??Kúpil by som pre syna. Dakujem

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.