TV Tip: Poprask na silnici E4

TelkaPri preprave lokomotívy absolvuje trojčlenná posádka nákladného auta kopu dobrodružstiev… V čičenickej tehelni doslúžila malá lokomotíva. Vedúci tehelne Vojta pošle zamestnancov Kudrnu, Kaplana a Šintáka do Turnova pre novú. Cestou sa majú chlapi zastaviť v pražskej nemocnici u vedúceho bytového družstva Dr. Marka, aby podpísal faktúru za dodanie vagóna tehál. V tehelni totiž čakajú revíziu. Zamestnanci tehelne naložia v Trutnove lokomotívu a vydajú sa na spiatočnú cestu. V Prahe Kudrna márne hľadá Marka. Až s pomocou svojho syna ho nájde, a Marek mu faktúru potvrdí. Kaplan a Šinták ho zatiaľ čakajú v náklaďáku na parkovisku pred nemocnicou.

Keď sa Kudrna dlho nevracia, rozhodne sa Kaplan, že prespí u tety. Teta však v ten večer odcestuje do kúpeľov a Kaplan zostane v byte sám. Ráno zaspí, v zmätku vybehne z bytu a zabuchne za sebou dvere. Keď sa chce dostať späť, zavolajú nájomníci, ktorí ho nepoznajú, Verejnú bezpečnosť. Pretože nemá pri sebe doklady, jeho prepustenie sa pretiahne. Kudrna so Šintákom odídu bez neho. V tehelni zatiaľ revízia objaví, že chýba faktúra..

Vysielací čas: Pondelok 8. 11. 2010 o 20:00 na JOJ PLUS.

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.