Tip na víkend: Tatra Dunaj Tour 2012

JUŽNÉ SLOVENSKO – Po minuloročnom usporiadaní podujatia Tatra Skalica sa TAKS, opať vracia k organizovaniu podujatia Tatra Dunaj Tour, ktorého hlavnou myšlienkou je stretnutie priaznivcov a majilteľov vozidiel Tatra v lokalite Podunajská nížina, ktorá je tvorená Hrebeňom Malých Karpát a europskym veľtokom Dunaj. Podujatie sa tento rok zameria, na oblasť Žitný Ostrov, ktorý je tvorený hlavným tokom Dunaja a riekou Malý Dunaj, ktorá je vlastne akýmsi ramenom Dunaja.

Tematikou budú vodné kolesové mlyny na Malom Dunaji , ako aj prehliadka regionu Žitného Ostrova.

Ubytovania a hlavný stan podujatia bude už tradične v okresnom meste Senec v rekreačnom stredisku Hotel Zátoka. Toto zariadenie poskytuje všetky potrebné služby, ktoré budeme pri podujatí potrebovať. Podujatie sa uskutoční v dňoch 13 – 15. apríla 2012.

Príchod na ubytovacie zariadenie ja možný v piatok 13. 04. 2012 od 16:00.
prípadné rezervácie ubytovania môžete urobiť bud v tomto vlákne , alebo na mail -rstyle@stonline.sk.

Časový harmonogram možno napísať len rámcovo, nakoľko podujatie je poňaté ako voľná jazda, takže: Odjazd vozidiel spred hotela Zátoka v Senci je najneskôr o 10.00 smer Sládkovičovo, Jahodná, Dunajský Klátov, kde bude prestávka s prehliadkou vodného kolesového mlyna, po prehliadke bude trasa pokračovať smer Dunajská Streda, Jelka mlyn, kde by sa kolona mala dostaviť cca o 13:00. Tu bude prestávka na obed, prehliadka mlyna a súťaže o ceny / jazda zručnosti s RC modelom Tatra 130/ a prekvapenie. Po ukončení súťaží odchod na hotel Zátoka v Senci, kde bude spoločná večera a vyhodnotenie. Samozrejme s prihliadnutím na počasie , môže v programe dôjsť k operatívnym zmenám.

Tešíme sa na Vašu účasť a na stretnutie s Vami!
R Maďar-predseda TAKS

Zdroj: http://www.tatraportal.sk/forum/viewtopic.php?t=4388 a http://www.tatraklub.eu/

Naša redakcia bude pre Vás tento víkend mapovať podujatie Prvý parný deň- otvorenie sezóny v železničnom múzeu na Rendezi.
Jaroslav Filo

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.