Tip na víkend: Špeciálna víkendová akcia na Summer Bus

BRATISLAVA – Len počas tohto víkendu sa Bratislavčania budú môcť povoziť v letnom Cabrio Buse ulicami hlavného mesta so špeciálnou zľavou. Dospelí si zaplatia len 5 Eur a deti do 15 rokov sa môžu odviezť bezplatne.

Dopravný podnik Bratislava uviedol do prevádzky Summer Bus už minulý týždeň. S nástupom letných prázdnin sa rozhodol zrealizovať špeciálnu akciu, ktorou chce vyjsť v ústrety najmä tým najmenším a domácim. Legendárna Karosa s novým vizuálom bude mať v dňoch 30. júna a 1. júla špeciálne ceny. Kým dospelých Summer Bus odvezie za polovičnú cenu, deti si budú môcť vychutnať okružnú jazdu hlavným mestom zadarmo.

Summer Bus je prioritne určený pre zahraničných turistov, ktorí sa ním vďaka naplánovanej trase dostanú aj na zaujímavé vyhliadkové miesta, odkiaľ môžu sledovať panorámu Bratislavy. Takáto jazda bude však nepochybne zaujímavá aj pre ľudí žijúcich v Bratislave.

Viac informácií o premávke Summer Busu nájdete TU.

Autor: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.