Tip na víkend: Medzinárodné letecké dni SIAF 2013

SLIAČ – V dňoch 31. augusta a 1. septembra 2013 sa na Leteckej základni Sliač a Letisku Sliač opäť uskutočnia medzinárodné letecké dni. Na SIAF 2013 (Slovak International Air Fest) sa zúčastnia lietadlá z Belgicka, Českej republiky, Francúzska, Holandska, Maďarska, Nemecka, Poľska, Rakúska, Slovenska, Srbska, Španielska, Švédska, Talianska, Ukrajiny a Veľkej Británie.

Azda najväčšiu pozornosť tento rok upúta vystúpenie stíhacieho lietadla Suchoj Su-27 a španielskej akrobatickej skupiny Patrulla Águila.

PROGRAM leteckých dní SIAF 2013 nájdete tu.

Doprava na podujatie – Autobusová linka SIAF 2013

Najjednoduchšou možnosťou ako sa zúčastniť SIAF 2013 a vyhnúť sa stresu zo zápch na cestných komunikáciách, je možnosť využiť Autobusovú linku SIAF 2013. Premávať bude v pravidelných intervaloch zo zastávky, ktorá sa nachádza v blízkosti železničnej stanici v Banskej Bystrici (nástupište MHD č. 2) a na autobusovej stanici vo Zvolene (nástupište č. 13). Táto linka Vás dopraví priamo k bráne letiska a bude spoplatnená podľa cenníka prímestskej autobusovej dopravy. Všetky zľavy na prepravu SAD Zvolen je možné použiť prostredníctvom zľavových čipových kariet.

Vstupné

– jednodňová obyčajná vstupenka: 10 €
– deti od 6 do 15 rokov v sprievode dospelej osoby: 5 €
– osoba, ktorá je držiteľom preukazu ZŤP: 5 €
– deti do 6 rokov v sprievode dospelej osoby: zdarma
– dôchodcovia nad 62 rokov: zdarma
– osoba, ktorá je držiteľom preukazu ZŤP – S + sprievod: zdarma
– jednodňová VIP vstupenka: 30 € (zahŕňa parkovanie v areáli letiska, vstupné do sektoru VIP, sedenie na tribúne, konzumné v sume 10 €, suvenír – šnúrka na krk SIAF s príveskom MIG 29, VIP servis)
– vstup detí od 0-15 rokov v sprievode dospelej osoby so zakúpenou VIP vstupenkou:15 €
(zahŕňa vstup do VIP zóny, konzumácia v hodnote 5 €, odznak a nálepka)

Parkovné, kyvadlová doprava z parkovísk, atrakcie v rodinne a detskej zóne sú zdarma.

Zdroj: www.siaf.sk

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.