Tip na víkend: 6. Sraz motocyklů čs.výroby a Veteráni pro Šternberk – Smečno 2010

img00007Po letnej prestávke pre vás opätovne obnovuje tradičný piatkový tip na víkend. Aj v novej sezóne vám v ňom budeme prinášať pozvánky na zaujímavé poduajtia, ktoré počas víkendu môžete navštíviť. V prvom poprázdninovom tipe na víkend vás pozývame na 6. zraz motocyklov československej výroby a na zaujímavú akciu pre deti z detských domovov Veteráni pro Šternberk – Smečno 2010.

6. Sraz motocyklů čs.výroby

6. ročník tohto zaujímavého podujatia bude po minuloročných ohlasoch opätovne trvať dva dni. V piatok je naplánovaný príjazd do Huntířova u Železného Brodu, nocľah vo vlastných stanoch, peovečerná cca 20 km prechádzka, premietanie DVD z minulých akcií, opekanie, pivko, kúpanie a omnoho viac.

V sobotu bdue zase vychádzka na 80 km spanilú jazdu so zastávkami na zaujímavých meistach. Akcie však neni poňatá ako závod, ale ako pohodová jazda. Sobotňajší štart je o 09:00 – Areál sokolovny Huntířov n/J. Cieľ jazdy je v mieste štartu.

Veteráni pro Šternberk – Smečno 2010

KHV Slaný vás v sobotu 4. septembra 2010 pozýva do areálu Detského domova Ledce/Šternberk u Smečna, kde sa stretnú historické vozidlá, ktoré prídu navštíviť deti z detských domovov v okolí. Akce Akcia je naplánovaná na dopoludnie medzi 10-tou a 12-tou hodinou. Ak teda máte v sobotu na dve hodinky čas, príďte povzbudiť, ale napríklad i povoziť v areále domova deti, ktoré to nemajú vo svojom živote ľahké…. Nečakajte poháre, či vecné ceny, ale vďačný úsmev na detských tvárach.
Deti z detských domovov a KHV Slaný vám vopred ďakujú za vašu účasť.

Vaše víkendové tipy očakávame na e-mailových adresách redakcia@veterany.eu, alebo patrik.spacinsky@gmail.com. Do e-mailu nezabudnite pripísať Tip na víkend.

Spracoval: Jaroslav Filo
Zdroj: http://www.amkzeleznybrod.estranky.cz/stranka/srazy-cs_motocyklu a http://www.historicka-vozidla.cz/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.