Tip na týždeň: Gala Dinner Train

Múzeum dopravy 3Zaujímavé akcie s dopravnou nostalgiou sa nedejú len cez víkend, ale aj cez týždeň. Presvedčiť vás o tom môže aj Deň otvorených dverí v bratislavskom múzeu dopravy, ktorý pri príležitosti 10. výročia svojho vzniku  pre verejnosť usporiada Wagon service travel.

Táto zaujímavá akcia sa ukutoční už budúci štvrtok 21. januára 2010. Bratislavské Múzeum dopravy bude v tento deň ZADARMO otvorené pre odbornú ale aj širokú verejnosť od 10-tej až do polnoci. Počas celého dňa si budete mať možnosť prehliadnuť viaceré pristavené vozne ( ležadlové, salónne, spoločenské) a expozíciu dopravného múzea.

Počas akcie bude vytvorený dostatočný priestor aj pre fotografov, exponáty budú v noci primerane nasvietené a nasvietený bude aj zakúrený Albatros.

Všetkých milovníkov gurmánskych špecialít organizátori pozývajú na galavečeru v salónnych vozňoch. Kulinárske zážitky a príjemnú atmosféru umocnia tóny grand piana. Galavečera sa uskutoční vo štvrtok 21.januára 2010 o 19:00 hod. Cena večere je 79 € na osobu.

Folmulár pre platenú večeru

Okrem stálej expozície sa na akcií predstavia aj tieto vozne:

1x Salon Budapest od MAV Nostalgia
1x Salon od f. BaB z Viedne
2x Salon Majestic Imperator z Viedne
1x WGmeer od ZSSK
2x Bcmh/WS

Viac informácií o bratislavskom múzeu dopravy nájdete TU.

Autor: Patrik Špačinský
Zdroj: Wagon service travel

Buďte prví komentujúci

Pridať komentár

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.