Tip na sobotu: VIII. trojhraničné stretnutie veteránov

SLOVENSKO, MAĎARSKO, RAKÚSKO – V sobotu 8. júna 2013 Vás srdečne pozývame na 8. ročník trojhraničného stretnutia cestných veteráov vyrobených do roku 1983 so štartom v Rusovciach o 10:00. Veterány budú následne pokračovať po trase Rusovce – Rajka – Bezeny – Hegyeshalom – Nikelsdorf – Mönchof – Gols – Neusidel am See – Pandorf – Neudorf – Potzneusiedel – Deutsch Haslau – Prellenkirchen – Bazár Dürnsteiner – Hainburg – parkovisko na vrchu Braunberg – Wolfsthal.

 

Program:

08.30 Prezentácia účastníkov a raňajky – parkovisko Hotela Ponteo Rusovce
09.30 Rozprava
10.00 Štart
10.30 Návšteva „Blšieho trhu“ Nikelsdorf
12.00 Prehliadka dedinského múzea Mönf
14.45 Obedná zástavka v Dürnsteiner – jazda zručnosti
16.30 „Brauzberg“ parkovisko Hainburg
17.30 Príjazd do cieľa – parkovisko pri kostole v obci Wolfsthal
18.30 večera – vyhlásenie výsledkov

Hodnotenie:

Hodnotené budú 1-3 miesto v každej kategórii a zvlášť 1-3 miesto jazdy zručnosti v kategórii veterán. Absolútny víťaz získa putovný pohár „Sergeja Tánskeho“ a jeho meno bude vygravírované do podstavca pohára.
Hodnotená bude najúspešnejšia žena – vodička, najvzdialenejší účastníci a najstarší účastník.

Zdroj: http://portal.rusovce.info/blogpage866_2

1 Comment

  1. nakolko som bol ucasnikom uvedeneho podujatia, dovolte mi kratke hodnotenie. celu akciu mozem charakterizovat pozitivne, ale uz na zaciatku pretekov ma zaskocila nizka ucast sutaziacich, na konci, pri vyhodnoteni som pochopil, ze preco to tak bolo. pri odovzdavani cien sa tam navzajom obdaruvavali organizatori, resp, im blizke osoby, taktiez ceny ziskali sutaziaci, ktorých auta nemali absolutne nic spolocne s pojmom automobilove veterany, mozem uviest aj priklad, dvoj rocne mini cooper s, alebo hrdzavy favorit, ktory na prvy pohlad posobil dojem, ze nema ani sposobilost jazdit na ceste. cize nakoniec len tolko, ze nebolo to len moje rozcarovanie z udelovania cien ale aj inych ucastnikov, ktorí sedeli pri stoloch a bolo to na nich zretelne vidiet nielen na mimike ale aj na šomraní. poznamka na zaver: bolo tam kopec inych krasnych aut a este k tomu aj dobovo oblecených posadok, ktorí by si zasluzilu nejaku tu cenu. ale clovek sa uci, a jedno som sa naucil aj ja, ze trojhranicne veteran stretnutie skrtam nie len ja zo svojho kalendaru.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.