Tip na september: Motosálon v Bory Mall

BRATISLAVA – Nákupné centrum Bory Mall pozýva všetkých milovníkov dvojkolesových či štvorkolesových tátošov, lodí aj lietadiel na zaujímavú akciu Motosalón Bory 2018, ktorá sa uskutoční cez víkend 22. a 23. septembra 2018 od 10:00 do 18:00. Tohtoročné podujatie sľubuje exkluzívne výstavné premiéry a množstvo špecialít! Tešiť sa môžete na viac ako 30 značiek automobilov od popredných výrobcov, motorky, štvorkolky či dokonca lode a chýbať nebudú ani premiéry, či veterány.

K najväčším lákadlám budú nepochybne patriť aj historické vozidlá TATRA 603 a Velorex či kolekcia motocyklov „JAWA – STADION“, ktorá je unikátnym dielom datujúcim historický, technický a dizajnérsky vývoj motocyklov do 50 cm3 v Československu. Zbierka je zapísaná do Slovenskej knihy rekordov a je jedinou svojho druhu na Slovensku a v Českej republike!

Na výstave sa predstaví aj legendárny historický reprezentant československej aerohistórie LET L-13 BLANIK, ktorého výroba bola ukončená v roku 1978 a celkovo bolo vyrobených 2616 kusov. Tým sa radí medzi najúspešnejšie výrobky československého (neskôr českého) leteckého priemyslu.

Počas celého víkendu vás navyše pozývame zažiť vyhliadkový let vrtuľníkom!

Zdroj: Nákupné centrum Bory Mall

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.