Tip na september: Deň otvorených dverí vo vozovni Jurajov dvor (aktualizované)

BRATISLAVA – Dopravný podnik Bratislava pripravuje na sobotu 24. septembra 2011 populárny Deň otvorených dverí, ktorý sa uskutočné od 10:00 do 15:00 vo vozovni Jurajov dvor. Ako sa pre TV Bratislava vyjadrila hovorkyňa Ing. Agáta Staneková „Dopravný podnik Bratislava sa aj napriek ťažkej finančnej situácii rozhodol pokračovať v tradícii, pretože tieto podujatia sú každoročne mimoriadne populárne“, čo potvrdzujú aj respondenti ankety. Na podujatie DOD 2011 je pripravený bohatý program, ktorým Vás bude sprevádzať moderátor Richard Vrablec. Na svoje si prídu nielen milovníci historických vozidiel, fanúšikovia ťažkých zariadení, ale aj všetci, ktorí sa radi zabavia.

Bratislavský dopravca nezabúda ani na najmenších, pre ktorých pripravil tiež zaujímavý zábavný program.

Program:
– Výstava historických a moderných vozidiel MHD
– Stretnutie historických autobusov Slovenska
– Jazda parným vláčikom po areáli vozovne
– Populárna jazda zručnosti
– Prehliadka ťažného zariadenia
– Prehliadka opravárenských dielní
– Face paiting
– Občerstvenie pre návštevníkov

Atmosféru spríjemní obľúbená kapela Lojzo, superstarista Jakub Petraník, speváčka Anka Repková & Band a známe gitarové duo Silent Band. Podujatie bude moderovať Richard Vrablec, detské atrakcie bude slovom sprevádzať dvojica Lucia Habancová a Branislav Šanta a pre účastníkov je pripravená aj tombola.

Na toto podujatie sa dostanete:
– Električkami: 2 a 4
– Autobusmi: 53, 57, 63, 65 a 96
– Trolejbusmi: 204 a 205

Počas Dňa otvorených dverí Dopravného podniku Bratislava, a. s. bude premávať mimoriadna autobusová linka po trase Jurajov dvor – Cesta na Senec – Pri starom letisku – Východné – Sklabinská, ktorá spojí DOD a ukončenie sezóny Múzea železníc v areáli depa Východné.

Zdroj: TV Bratislava a Dopravný podnik Bratislava a. s.
Spracoval: Jaroslav Filo

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.