Tip na september: Cestným vláčikom na dúbravské a karloveské hody

IMGP8692BRATISLAVA – Cez víkend 24. – 26. septembra sa v Dúbravke uskutočnia tradičné miestne hody. O týždeňň neskôr, 1. – 3. októbra sa hody uskutočnia aj v Karlovej vsi. Okrem zaujímavého kultúrneho programu bude pre vás pripravená aj bezplatná jazda hodovým vláčikom.

V dňoch 25. – 26. septembra vás na dúbravské hody odvezie hodovský vláčik premávajúci po trase DK Dúbravka – Žatevná ulica. Premávať bude od 14:00, v sobotu do 20:00 a v nedeľu do 19:00.

Aj na karloveské hody sa budete môcť doviesť hodovým vláčikom. Ten bude premávať cez víkend 2. a 3. októbra z konečnej zastávky Kuklovská na Dlhých dieloch cez ulice Majerníkova, Hany Melíčkovej, Janotova, Molecova, Karloveská a Líščie údolie. Premávať bude od 13:00 do 18:00 v hodinových intervaloch a to vždy o celej z Dlhých dielov a vždy o pól z Líščieho údolia. Celá jazda trvá približne 15 – 20 minút. Keďže o jazdu týmto vláčikom je obrovský záujem odporúčame vám, aby ste pri návšteve hodov nastupovali na konečenej zastávke Kuklovská. Na ostatných zastávkach totiž bude vláčik zastavovať len v prípade voľného miesta.

Autor: Jaroslav Filo
Foto: Martin Žarnovický

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.