Tip na prázdniny: Zürich Tram múzeum a nostalgická linka 21

ZÜRICH – Pozývame vás do električkového múzea, ktoré je otvorené od apríla do októbra stredu – piatok od 14:00 do 17:00 , v sobotu a nedeľu od 13:00 do 17:00 a od novembra do marca v stredu a nedeľu od 14:00 do 17:00. Súčasťou múzea je aj sezónna premávka nostalgickej električkovej linky č. 21.Múzeálna električková linka 21 je súčasťou mestskej hromadnej dopravy a môžete na nej bežne stretnúť aj nastaršiu električku z roku 1897. Historická električka spájajúca Burgwies s centrom Zürichu premáva od apríla do októbra a prevedie vás najkrajšími zákutiami tohto mesta.
 
Cestovný poriadok

Sobota • 30. Júl • 27. August • 24. September • 29. Október:

Usteristrasse: 13:00, 13:30, 13:00, 14:30, 15:00, 15:30, 16:00, 16:30
Paradeplatz: 13:04, 13:34, 14:04, 14:34, 15:04, 15:34, 16:04, 16:34
Bürkliplatz: 13:06, 13:36, 14:96, 14:36, 15:06, 15:36, 16:06, 16:36
Bellevue (Schleife): 13:12, 13:42, 14:12, 14:42, 15:12, 15:42, 16:12, 16:42
Bahnhof Stadelhofen: 13:14, 13:44, 14:14, 14:44, 15:14, 15:44, 16:14, 16:44
Burgwies: 13:21, 13:51, 14:21, 14:51, 15:21, 15:51, 16:21, 16:51

Burgwies: 13:36, 14:06, 14:36, 15:06, 15:36, 16:06
Bahnhof Stadelhofen: 13:44, 14:14, 14:44, 15:14, 15:44, 16:14
Bellevue: 13:46, 14:16, 14:46, 15:16, 15:46, 16:16
Central: 13:52, 14:22, 14:52, 15:22, 15:52, 16:22
Hauptbahnhof: 13:55, 14:25, 14:55, 15:25, 15:55, 16:25

Nedeľa  • 31. Juú • 28. August • 25. September • 30. Október:

Usteristrasse: 13:10, 13:40, 14:10, 14:40, 15:10, 15:40, 16:10, 16:40
Paradeplatz: 13:15, 13:45, 14:15, 14:45, 15:15, 15:45, 16:15, 16:45
Bürkliplatz: 13:17, 13:47, 14:17, 14:47, 15:17, 15:47, 16:17, 16:47
Bellevue (Schleife): 13:22, 13:52, 14:22, 14:52, 15:22, 15:52, 16:22, 16:52
Bahnhof Stadelhofen: 13:24, 13:54, 14:24, 14 54, 15:24, 15:54, 16:24, 16:54
Burgwies: 13:31, 14:01, 14:31, 15:01, 15:31, 16:01, 16:31, 17:01

Burgwies: 13:36, 14:06, 14:36, 15:06, 15:36, 16:06
Bahnhof Stadelhofen: 13:44, 14:14, 14:44, 15:14, 15:44, 16:14
Bellevue: 13:46, 14:16, 14:46, 15:16, 15:46, 16:16
Central: 13:52, 14:22, 14:52, 15:22, 15:52, 16:22
Hauptbahnhof: 13:55, 14:25, 14:55, 15:25, 15:55, 16:25

Vstupné:
■ Dospelí: 10,- HCF
■ Mládež od 16 do 18 rokov: 7,50 HCF
■ Deti od 6 do 16 rokov: 5,- HCF
■ Deti do 6 rokov: Zdarma

Akcie v múzeu:
3. September: Veľká noc múzeí
4. a 18. Decembera: Advent v múzeu

Zdroj: Zürich Tram múzeum

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.