Tip na prázdniny: Vlakem na Svijanské slavnosti piva

ČESKÁ REPUBLIKA – V sobotu 14. července 2012 vypraví Železniční společnost Tanvald zvláštní vlak, který vás doveze na Svijanské slavnosti piva. Ve Svijanském újezdě se v areálu kopupaliště uskuteční již 23. ročník těchto slavností. Připraveno je především svijanské pivo, ale také bohatý kulturní program, atrakce pro děti či ohňostroj. Z Příšovic do areálu slavností je to několik kilometrů pěšky, mezi areálem a nádražím v Turnově bude jezdit každou půlhodinu autobus.

ZVláštní vlak z Tanvaldu přes Železný Brod do Turnova a Příšovic bude vyjímečně tvořen historickou motorovou lokomotivou „Hektor“ T435.0139, barovým vozem Balm Bistro a dvěma vozy Balm.

Přijďte se svézt, těšíme se na vás!

Jízdní řád

Tanvald 9:45
Velké Hamry město x  9:51
Velké Hamry 9:59
Plavy x 10:02
Jesenný x 10:12
Železný Brod 10:21
Malá Skála 10:36
Turnov 10:47
Příšovice              příj. 10:52

x – zastávka na znamení

Turnov 19:42
Malá Skála 19:52
Železný Brod 20:00
Jesenný x 20:09
Plavy x 20:20
Velké Hamry 20:37
Velké Hamry město x 20:40
Tanvald              příj. 20:45

Pořadatelé

Jízdu zvláštního vlaku pořádá Železniční společnost Tanvald.
Dopravcem zvláštního vlaku je METRANS Rail.

Zdroj: http://www.zubacka.cz/aktualne/20120704_vlakem_na_svijanske_slavnosti_piva_14_cervence_2012/index.htm

Buďte prví komentujúci

Pridať komentár

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.