Tip na prázdniny: Vlakem na divadlo do zámku Kratochvíle

ĆESKÁ REPUBLIKA – V sobotu 7. července se můžete svézt z Českých Budějovic zvláštním vlakem na divadelní představení Mirandolina, které se uskuteční v zahradách zámku Kratochvíle. Večer si navíc můžete zpestřit speciální noční prohlídkou zámku. Zvláštní motorový vlak Mirandolina pojede z Českých  Budějovic do Netolic. V Netolicích bude k vlaku přistaven autobus, který cestující dopraví k zámku Kratochvíle.

Tam mají zájemci jedinečnou možnost zúčastnit se mimořádných večerních prohlídek zámku. Poté je připravené divadelní představení, konané v zámeckých zahradách.

Pro cestující z vlaku jsou exkluzivně vyhrazeny první dvě řady hlediště. Po představení je opět připravený autobus k cestě na vlakové nádraží.

Jízdní řád zvláštního vlaku

TAM Železniční stanice ZPĚT
18:14 České Budějovice 23:48
18:25 Hluboká nad Vltavou 23:38
18:36 Zliv 23:31
18:47 Dívčice 23:23
18:54 Libějovice 23:11
18:58 Malovice 23:09
19:02 Holečkov 23:06
19:06 Netolice z. 23:04
19:10 Netolice 23:00

Časový harmonogram

  • 19:10 Příjezd do Netolic
  • 19:15–19:30 Autobusový transfer k zámku Kratochvíle
  • 19:35–20:45 Prohlídka zámku (ve skupinách po 20 osobách)
  • 21:00–22:30 Divadelní představení v zámecké zahradě
  • 22:35–22.45 Autobusový transfer na nádraží
  • 23:00 Odjezd vlaku

Jízdné

Jednotné jízdné 190 Kč zahrnuje:

  • jízdu vlakem tam i zpět
  • autobusový transfer z nádraží na zámek a zpět
  • prohlídku zámku
  • vstup na divadelní představení
  • rezervaci do předních dvou řad

Rezervace

Rezervace je z důvodu omezené kapacity vlaku a míst na prohlídku zámku nutná. Rezervovat místa si zájemci můžou na čísle 972 544 691 (od 8 do 14 hod.). Jízdenky budou k vyzvednutí v ČD centru České Budějovice do 4. jula 2012. Poté budou dány do volného prodeje.

Zdroj: http://www.cd.cz/zazitky/kam-na-vylet/586-vlakem-na-divadlo-do-zamku-kratochvile

Buďte prví komentujúci

Pridať komentár

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.