Tip na prázdniny: Preteky pákových drezín vo Vrbovom

VRBOVÉ – Už je to rok, čo ich nikto nevidel, nebolo o nich počuť a nikto ani netušil, kde môžu byť. Ale tomu je teraz koniec. Drezíny tento rok opäť budú. A to rovno prámo ve Vrbovém.

Takže vážený kamarádi najonakvejších samošlapov, samopákov a šelijakých samohybov a inačích podivností na kolajách a štreke, prindite sobotu 17.9.2011 na 4.ročník  mezináronných majstrostév Slovenska v pretekoch pákových drezín, keré porádá vám už v povedomí známe OZ Čango, čo nekerí z vás už poznáte aj z jázd po vrbovskej a radošinskej štreke prostrenníctvom Hurvajza za asistencii SPDŽ z a týpkov z Púchova. Také pákovánie, lebo pákojazdy… Jako scete.

No a de inde by sa mali vykonávat takéto obzvláštnosti, jako v centre vesmíra, zemegule a zemského plášča? No precá ve Vrbovém! Ale to mna hned napadá jenna  nesmrtelná prekáračka, kerú si nemóžem otpustit: Z Vrbového nyšt dobrého… (Ale, ket sa vydarí, neny natto!) Takže prindyte, lebo ket sa to vydarí a vy tam nebudete, budete velmo lutuvat…

Organizátori tohto podujatia sa tešia na Vašu návštevu, Váš záujem, chuť a odvahu zabojovať a zabodovať o medailové umiestnenia, či len zúčastnenia sa. Alebo len tak popozerať sa… A to sa oplatí, to sa počíta…

Autor: Ľubomír Bekr
Zdroj: http://www.vlaky.net/zeleznice/spravy/4160-Dreziny-su-zasa-tu-Vratili-sa-Hura/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.