Tip na prázdniny: Prázdniny na Kométe v plnom prúde

SK Tatry kometaVYSOKÉ TATRY – Leto je v plnom prúde a Kométa opäť vyráža na trate Tatranských elektrických železníc. Pre všetkých, ale najmä pre tých školopovinných, ktorým sa prázdniny už prehupli do svojej druhej polovice, určite padne vhod, previesť sa historickým váčikom, než opäť zasadnú do školských lavíc. Cestujete do Tatier s rodinou, či len tak na túru? Neváhajte a využite možnosť previesť sa legendárnou Kométou. Stačí si vybrať ten správny spoj a výletu do Tatier už nič nebráni v ceste.

Súprava historického vlaku bude už klasicky zostavená z elektrického vozňa EMU 26.001 „Kométa“, prívesného zakrytého vozňa TEVD 16 a letného vyhliadkového vozňa TEVD 12. Počas víkendu 14. a 15. augusta zavíta táto súprava až 3x do Tatranskej Lomnice. V sobotu 14. 08. 2010 pripravilo mesto Vysoké Tatry pre návštevníkov kultúrny program, v ktorom sa v Tatranskej Lomnici o 16:30 hod. predstaví 40-členný detský mandolínový súbor ŽIARINKA z Nesluše.

Cestovný poriadok:

Kométa-cp

Neváhajte a využite jedinečnú príležitosť odviesť sa legendárnou historickou električkou GANZ prezývanou Kométa, ktorú v Tatrách určite nestretnete každý deň. Jazdí totiž iba niekoľko krát do roka a o jazdu s ňou býva veľký záujem.

Ak sme vás na túto jazdu navnadili, veríme, že sa potom s nami podelíte o vaše zážitky, videá, či fotky. A nezabudnite – nech to nostalgia tlačí.

Zdroj: http://www.railpage.net/modules/news/article.php?storyid=2138
Úprava: Jaroslav Filo
Foto: IMHD

VKZ-plagat-rp02

Komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.