Tip na prázdniny: Power tuning party 2014

POWER TUNING PARTY tabwerBRATISLAVA – Milovníkov tuningových automobilov, luxusných športových áut a veteránov určite poteší ďalší ročník motoristickej akcie Power Tuning party, ktorá sa uskutoční 26. júla 2014od 12.00 h v nákupnom centre Shopping Palace Zlaté Piesky. V rámci bohatého programu návštevníci uvidia aj vystúpenie rapera EGO či neuveriteľné predstavenie maďarského kaskadéra.

Jednodňová motoristická show sa bude opäť niesť v duchu krásnych áut a adrenalínových akcií. Upravené automobily budú súťažiť v jednotlivých triedach šampionátu TotalDip Tuning Battle 2014 a o atraktívne ceny môžu zabojovať aj v doplnkových kategóriách.

Návštevníci okrem tuningových automobilov uvidia aj krásne veterány, luxusné športové autá, vozidlá s extrémnou audio aparatúrou a taktiež motocykle, ktoré sú vyrábané špeciálne na zákazku. Najkrajšie autá sa predstavia v Show&Shine na vyhradenej ploche, kde sa uskutočnia rozhovory s ich majiteľmi.

Ani tento rok sa Power Tuning party nezaobíde bez hlasného revu motorov – okrem merania decibelov výfukov sa bude hodnotiť aj zvukový prejav vozidiel. Decibely sa nebudú šíriť len z kovových rúr, ale aj z auto hi-fi systémov. Výkony elektroniky bude hodnotiť profesionálna porota v rámci súťažnej disciplíny dB Drag a v EASCA Sound Quality zasa posúdi kvalitné ozvučenie.

Guľa smrti, sexi dievčatá a raper EGO

Power Tunning party okrem súťaží a výstav áut ponúkne i exhibície Mustang klubu alebo amerických muscle car a na svoje si prídu aj milovníci kultovej značky Subaru. Ženská krása sa patrične prejaví v rámci obľúbeného Sexi car wash a s riadnou dávkou adrenalínu treba rátať pri zápase dievčat v blate. Vrcholom show bude priam neuveriteľné predstavenie Guľa smrti od maďarského motokaskadéra.

Podvečer sa k slovu dostane atraktívna disciplína Light tuning s nádhernými svetelnými kreáciami vystavených áut. Čerešničkou na torte bude vystúpenie populárneho rapera EGO.

Patrik Špačinský
Zdroj: http://www.shoppingpalace.sk/

POWER TUNING PARTY program

POWER TUNING PARTY

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.