Tip na prázdniny: Parným vlakom Českým rajom

ČESKÁ REPUBLIKA – Ako už býva zvykom , i tento rok pôjdu  v sobotu 7. a 21. júla a 11. a 25. augusta 2012 parné vlaky Českým rajom. Dopoludnia do Rovenska pod Troskami a popoludní do Semil. Počas pobytu v staniciach Rovensko p. Tr., Turnov, Semily a Malá Skála prebehne vo zvláštne upravenom voze vlaku divadelné predstavenie pre deti. Cestovný poriadok, cenník a plagátik k akcii nájdete v prílohách.

 

 

Cestovný poriadok:

soboty 21.7., 11.8. a 25.8.2012

Stanice a zastávky Tam Späť
Príchod Odchod Príchod Odchod
Turnov 09:00 11:08
Turnov – 23. kolej 09:08 11:01
Turnov – město 09:10 09:11 10:57 10:58
Karlovice – Sedmihorky 09:17 09:18 10:49 10:50
Hrubá Skála 09:21 09:22 10:44 10:45
Borek pod Troskami 09:25 09:26 10:40 10:41
Ktová 09:28 09:29 10:37 10:38
Rovensko pod Troskami 09:33 10:33

soboty 21.7., 11.8. a 25.8.2012

Stanice a zastávky Tam Späť
Príchod Odchod Príchod Odchod
Turnov 14:03 17:58
Dolánky 14:08 14:09 17:51 17:52
Malá Skála 14:19 14:22 16:38 17:42
Líšný 14:25 14:26 16:33 16:34
Železný Brod 14:33 14:34 16:25 16:27
Semily 14:46 16:10

Bábkové divadlo:

Počas pobytu v staniciach Rovensko p. Tr. (9:33-10:33), Semily (14:46-16:10) a Malá Skála (16:38-17:42) prebehne vo zvláštne upravenom voze vlaku predstavenie pre deti bábkového súboru Na Židli. Pozvaní sú nie len cestujúci mimoriadného vlaku, ale aj miestny a okoloidúci. Vstupné na predstavenie nie je súčasťou cestovného.

Zľavy a cestovného výhody iných dopravcov sa neuznávajú. Predaj cestovných lístkov priamo vo vlaku.
Deti od 3 do 12 rokov cestujú za polovicu.
SPIATOČNÉ CESTOVNÉ
3 5/8 2/10 4/14 7/21
100/50 80/40 80/40 60/30 60/30 Semily
80/40 80/40 60/30 60/30 Železný Brod 40/20
80/40 60/30 60/30 Líšný 40/20 40/20
60/30 60/30 Malá Skála 40/20 40/20 50/25
60/30 Dolánky 40/20 40/20 50/25 50/25
Turnov 40/20 40/20 50/25 50/25 60/30
JEDNOSMERNÉ CESTOVNÉ
SPIATOČNÉ CESTOVNÉ
1 4/5 2/7 2/9 1/10 2/12
80/40 80/40 80/40 60/30 60/30 60/30 Rovensko pod Trosk.
80/40 80/40 60/30 60/30 60/30 Ktová 40/20
80/40 60/30 60/30 60/30 Borek pod Troskami 40/20 40/20
60/30 60/30 60/30 Hrubá Skála 40/20 40/20 40/20
60/30 60/30 Karlovice – Sedmihorky 40/20 40/20 40/20 50/25
60/30 Turnov město 40/20 40/20 40/20 50/25 50/25
Turnov 40/20 40/20 40/20 50/25 50/25 50/25
POLOVIČNÉ CESTOVNÉ

Stiahnite si:

Plagát podujatia – predná strana
Plagát podujatia – zadná strana

Zdroj: http://www.3100134.cz/
Spracoval: Jaroslav Filo

Buďte prví komentujúci

Pridať komentár

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.