Tip na prázdniny: Motorákom na Nededské dni

ŠAĽA, NEDED – Internetový portál VLAKY.NET Vás srdečne pozýva na mimoriadnu jazdu historickým motorovým vozňom M 262.004 “Fontána” po zabudnutej trati Šaľa – Neded, ktorá sa uskutoční v sobotu 19. augusta 2017 pri príležitosti tradičných Nededských dní.

Medzi Šaľou a Nededom budú premávať dva páry mimoriadnych vlakov vedené dvojicou historických motorových vozňov M 262.004 a M 262.007, ktoré zastavia na všetkých zastávkach po trati.

 

CESTOVNÝ PORIADOK:

 

CESTOVNÉ
Šaľa – Neded
Šaľa – Vlčany a späť
Vlčany – Neded
Vlčany – Neded a späť
Úsekové cestovné medzi 2 stanicami
Deti do 6 rokov
Deti od 6 do 14 rokov
5,- €
8,- €
1,- €
2,- €
1,- €
zdarma
polovica

 

Na jazdy mimoriadnych historických vlakov neplatia žiadne iné zľavy a preukazy. Predaj cestovných lístkov bude pred nástupom do vlaku, do vyčerpania kapacity súpravy.

Povinnosti a práva cestujúcich na tejto jazde sa riadia v súlade s Prepravným poriadkom pre dopravu osôb nostalgickými vlakmi ŽSR.

Za podporu pri organizovaní akcie organizátori akcie ďakujú Múzejno – dokumentačnému centru VVÚŽ, Železniciam Slovenskej republiky, Klubu priateľov histórie železničnej dopravy a prednostovi žst. Galanta, TO Šaľa a SMSÚ Nové Zámky.

Autor: Patrik Špačinský a VLAKY.NET

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.