Tip na prázdniny: Jazdy historických vozidiel v Pardubiciach

Pardubicka 9 TrPARDUBICE – Chcete si pripomenúť časy kedy po tomto meste jazdili guľaté červené autobusy a historické trolejbusy  ? Práve teraz máte jedinečnú príležitosť. Počas vybraných letných dní pripravil dopravný podnik Pardubice v spolupráci s Pardubickým spolkom histórie železničnej dopravy sezónne jazdy historických autobusov a trolejbusov na nostalgickej linke č. 51. Trolejbus bude premávať v nedeľu 3. a 24. augusta, 14. septembra a 5. októbra 2014. Autobusová linka č. 52 tento rok nebude premávať.

 

 

Cestovný poriadok:

 

Linka 51 – smer A 

Dubina, sever

13:11

15:11

17:11

18:56

Na Okrouhlíku

13:17

15:17

17:17

19:02

Masarykovo nám.

13:23

15:23

17:23

19:08

Hlavní nádraží, Albert HM

13:27

15:27

17:27

Polabiny, točna

13:35

15:35

17:35

Globus

13:40

15:40

17:40

UMA, továrna

13:46

15:46

17:46

Lázně Bohdaneč, točna

13:54

15:54

17:54

 

 Linka 51 – smer B

Lázně Bohdaneč, točna

14:06

16:06

18:06

UMA, továrna

14:13

16:13

18:13

Globus

14:19

16:19

18:19

Polabiny, točna

14:23

16:23

18:23

Hlavní nádraží

14:32

16:32

18:32

Masarykovo nám.

12:46

14:36

16:36

18:36

Na Okrouhlíku

12:53

14:43

16:43

18:43

Dubina, sever

12:59

14:49

16:49

18:49

 

Zastávkový cestovný poriadok nájdete TU.

 

Zdroj: Dopravný podnik Pardubice

Buďte prví komentujúci

Pridať komentár

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.