Tip na prázdniny: Jazdy historickým autobusom v Karlových Varoch

Karosa ŠL 11KARLOVÉ VARY – Dopravný podnik Karlove Vary tento rok pripravil pre všetkých obyvateľov a návštevníkov mesta sezónnu premávku historického autobusu Karosa ŠL 11, ktorý premáva na vyhliadkovej linke č. 91 každú sobotu od 1. apríla do  31 októbra 2014.

 

 

 

 

91 Vyhliadková linka Platí od
1.4.2014
km 1 2
0  Tržnice 10.15 15.15
3  Libušina 10.21 15.21
3  Sanssouci 10.23 15.23
3  Švýcarský dvůr 10.24 15.24
5  Divadelní náměstí 10.30 15.30
5  Lázně I 10.32 15.32
6  Richmond 10.34 15.34
14  Svatošská 10.41 15.41
25  Loket 11.00 16.00
36  Krásno 11.15 16.15
45  Bečov n.T., náměstí 11.25 16.25
45  Bečov n.T., žel.st. 11.30 16.30
64  Richmond 11.56 16.56
65  Lázně I 11.58 16.58
65  Divadelní náměstí 12.00 17.00
67  Sanssouci 12.06 17.06
67  Libušina 12.08 17.08
70  Tržnice 12.15 17.15
Linka je v premávka každú sobotu od 1.4. do 31.10. a je zabezpečovaná historickým autobusom.
V smere z Bečova do Karlových Varov zastavuje na zastávkach Richmond až Libušina iba pre výstup.
Na linke platí zvláštna tarifa: plnécelodenné cestovné 80,- Kč, plné cestovné jednorázové do 25 km 25,- Kč, deti od 6 do 15 rokov, držitelia časových lístkov DPKV, držitelia preukazov ZŤP, sprievodcovia ZŤP/S 25 Kč, deti do 6 rokov zdarma.
Na linke platia 24-hodinové a týždenné cestovné lístky.

 

Zdroj: Dopravný podnik Karlové Vary

Buďte prví komentujúci

Pridať komentár

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.