Tip na prázdniny: Galantský ovál 2017

Vážení priatelia, VeteranCarClub Galanta a Oldtimer-Múzeum Sereď v spolupráci s mestami Šaľa a Sereď si Vás dovoľujú pozvať na 13. ročník súťaže historických vozidiel: „Ovál 2017“, ktorý sa uskutoční v sobotu 5. ugusta 2017. Pripravili sme pre Vás zaujímavú trasu a program.

Štart aj cieľ tohtoročného preteku je situovaný do Šale na Námestie Svätej trojice. Odtiaľto sa celá kolóna historických vozidiel vyberie trasou cez Trnovec n/Váhom a Cabaj-Čápor do Nitry, Poľnohospodárskeho múzea v areáli Agrokomplexu. Tu si budeme mať možnosť prezrieť múzeum, povoziť sa na Parnom vláčiku, ktorý nám Múzeum pre nás sprevádzkuje a budeme tu mať aj obed. Potom sa presunieme cez Nitru s policajným doprovodom a uzáverom svetelných križovatiek, prípadne koordináciou riadenej zelenej vlny, na starú cestu popri R1 cez Lehotu, Veľké Zálužie, Patu a Šoporňu do Seredi na Námestie slobody, kde budeme mať prestávku a výstavku vozidiel. Zo Serede nás čaká už len spoločná trasa, do Šale cez Váhovce a Kraľovú nad Váhom.

Nielen prejazd cez Nitru ale aj celá trasa sa bude jazdiť za doprovodu dopravnej polície. Na trať, plynulosť a bezpečnosť cestnej premávky budú dohliadať aj dva policajné motocykle počas celej trasy. Ponúkame pohodovú a plynulú jazdu s prihliadnutím aj na možnosti vozidiel aj z 30-tich a 40-tich rokov.

V Šali na Námestí Svätej trojice bude záverečné vyhodnotenie, poďakovanie účastníkom, večera – občerstvenie (fast food) a malý kultúrny program. Tu si môžte nechať aj vleky. Úmyselne sme volili štart aj cieľ na rovnakom mieste.

Dúfame, že všetci spoločne strávime príjemný deň a budete spokojný s našou akciou. Prihlášku na podujatie si môžete stiahnuť TU.

VeteranCarClub Galanta

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.