Tip na prázdniny: Galantský ovál 2014

mg2290SEREĎ – V sobotu 2. augusta 2014 sa uskutoční 10. ročník stretnutia auto a moto veteránov GALANTSKÝ OVÁL, ktorý opäť našiel svoje domovské zázemie v tomto meste. Tentoraz bude v Seredi štart i cieľ. Vozidlá sa začnú schádzať na Námestí slobody medzi 07:00 – 08:30. Predpokladá sa účasť cca 50 historických automobilov a asi 30 historických motocyklov z celého Slovenska, Čiech a zopár účastníkov aj z iného zahraničia.

Historické automobily a motocykle sa absolvujú jazdu po okolí Serede s trasou: Sereď Nám. Slobody – Ranč pod Babicou – Vojenský Útvar Sereď.

PROGRAM:

07:00 – 08:30 Sereď Námestie Slobody: registrácia vozidiel, občerstvenie účastníkov
09:00 Rozprava
09:30 Štart I. etapy na Ranč pod Babicou v Bojnej
12:00 Príchod na Ranč pod Babicou v Bojnej
12:00 – 13:00 Obed na Ranči
13:00 – 14:00 Prehliadka Mini ZOO
14:00 štart ll. etapy – smer Piešťany, Hlohovec, VÚ Sereď
15:30 Príchod vozidiel do Vojenského útvaru Sereď na Deň otvorených dverí
16:00 Výstava ženijnej techniky, Ukážka zásahu Hasičského a zachranného zboru, Vystúpenie leteckých modelárov, Posedenie a občerstvenie

Každá posádka obdrží pri zápise buletin s mapou a podrobným popisom trate.

Predpokladaná dĺžka trate:

• I. etapa cca 85 km s trasou Sereď – Šoporňa – Veľké Zálužie – Nitra – Drážovce – Oponice – Solčany – Topoľčany – Bojná
• II. etapa cca 65 km s trasou Bojná – Radošina – Banka – Sokolovce – Hlohovec – Šúrovce – Sereď

Deň otvorených dverí vo Vojenskom útvare v Seredi bude nie len pre účastníkov Galantského oválu, ale aj pre obyvateľov Serede aj ostatných návštevníkov. Z Námestia slobody v Seredi bude preto v poobedňajších hodinách zabezpečená kyvadlová doprava autobusom do Vojenského útvaru. Široká účasť verejnosti je vítaná.

Zmeny vyhradené.

Zdroj: http://www.oldtimer-galanta.info/

Galanský Ovál 2014 baner

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.