Tip na prázdniny: Fotojazda Karosou C 734 do Pienin

IMG_0001bSTARÁ ĽUBOVŇA, PIENINY – Fanúšikov Karosy, ale aj priaznivcov autobusovej dopravy pozývame dňa 13. augusta o 10:30 do Starej Ľubovne, kde sa začne mimoriadna jazda autobusu Karosa C 734.40, ktorá patrí spoločnosti Bus Karpaty. Tento autobus bol vyrobený v závode Karosa, Vysoké Mýto v roku 1989 a u Bus Karpaty jazdí od roku 2007. V súčastnosti je táto Karosa stále v premávke, avšak už len ako zálohový voz. Počas fotojazdy navštívime Pieninský národný park a odvezieme sa priamo až pod Tri koruny či ku brehu rieky Duanjec.

 

 

Predbežná trasa:
Stará Ľubovňa – Hniezdne – Kamienka – Stráňany – Veľký Lipník – Haligovce – Červený Kláštor – Spišská Stará Ves – Červený Kláštor – Haligovce – Veľká Lesná – Toporec – Podolínec – Nižné Ružbachy – Hniezdne – Stará Ľubovňa

Pri nedostatočnom počte účastníkov sa z Červeného Kláštora, prípadne zo Spišskej Starej Vsi, pôjde do Starej Ľubovne naspäť rovnakou trasou ako smerom na Červený Kláštor, t.j. cez Haligovce, Veľký Lipník, Stráňany, Kamienku a Hniezdne.

Predbežná cena fotojazdy je 9,- €, pri vyššom záujme sa cena znižuje.

Ďalšie informácie o tejto akcii nájdete na Facebookovej stránke udalosti.

 

Duški Kubov

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.