Tip na prázdniny: Den otevřených dveří u mosteckého dopravce

MOST, LITVÍNOV – Dopravní podnik měst Mostu a Litvínova, a.s., připravil na sobotu 8. září 2012 pro všechny zájemce o prohlídku mosteckého areálu dopravního podniku „Den otevřených dveří“ u příležitosti 111. výročí zahájení pravidelné veřejné hromadné dopravy na Mostecku.
Dveře dopravního podniku se otevřou v 8.30 hodin a všichni, kteří přijdou, si budou moci prohlédnout provozy a zázemí svého dopravce. Svou prezentaci představí i Policie ČR a litvínovská městská policie. Příznivci motosportu mohou shlédnout ukázku závodů motokár závodního týmu HKC Racing, k vidění bude i formule a motocykly HKC Motoracing. „Představíme také autobusy městské hromadné dopravy a linkové dopravy a v neposlední řadě také svou techniku. Největší zájem zejména u dětí již tradičně bývá o naší vysokozdvižnou plošinu,“ řekl ředitel dopravního podniku Marcel Dlask. Jak ještě doplnil, pro návštěvníky je připravena i slosovatelná anketa o pěkné ceny a není vyloučeno i překvapení.

Zájemci z Litvínova mohou k dopravě na Den otevřených dveří využít i tramvaj linky 111, která je zaveze přímo do areálu dopravního podniku v Mostě. Stejná tramvaj po skončení akce v 11.30 hodin odveze zájemce z mosteckého areálu zpět do Litvínova. Ti návštěvníci „Dne otevřených dveří“, kteří budou pokračovat na Mostecké slavnosti k přesunutému kostelu, mohou využít bezplatný autobus, který je doveze přímo na místo.

Další info:
Ing. Marcel Dlask, DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a. s.,Most, tř. Budovatelů 1395/23
Telefon: +420/476 769 011
Fax: +420/476 702 585
E-mail: info@dpmost.cz

Zdroj: http://www.dpmost.cz/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.