Tip na prázdniny: Akcie ČD na prelome augusta a septembra

ČESKÁ REPUBLIKA – Zveme Vás na představení „Pohádky o mašinkách“ ktoré se uskuteční od 20. do 26. 08. v Praze na Masarykově nádraží a od 19. do 23. 09. v Praze na Hlavním nádraží. Do pozornosti Vám dávame aj poslední letošní Posázavské linky, ktoré pojedou už 1. září. Nejvyhledávanějším programem výletu bude  „Tankový den v Lešanech“ (výstup v Krhanicích). Pro ty co budou pokračovat dále lze nabídnout prohlídku kláštera v Sázavě za sníženou cenu vstupného.

V  rámci Dnů Evropského dědictví budou 8. a 9. září zpřístupněny Vládní salonek na Hlavním nádraží, Masarykův salonek na Masarykově nádraží, čekárna TGM ve Stochově a muzeum v Lužné u Rakovníka.

Tradiční Svatováclavská slavnost „Z pohádkydo pohádky

Vydejte se s námi 15. září zvláštním nostalgickým vlakem s parní lokomotivouv čele do Dobříše na Svatováclavskou slavnost! Zdejší zámek budei letos v rámci oslav hostit pohádkové bytosti a na malé i velkénávštěvníky čeká další pestrý program. Na slavnosti se můžete v 10:45 svézt parním vlakemz nádraží Praha-Braník, z Dobříše pak vláček vyjíždíve 14:00 na výletní jízdu do Male Hraštice a zpět.

Program:

kostýmované prohlídky zámku, expozicedobříšských přízraků
prodej cukrářských výrobků
výroba dřevěných hraček a ukázky kovářskéhořemesla
degustace a prodej vín, rybí speciality
dětský program s Princeznou ze mlejna od 13:00
ve Francouzském parku vystoupení šermířůa sokolníků
hledání pokladu v pivovarských sklepích

Překvapení!

Pro majitelé jízdenek z parního vlaku je připravena přednostní prohlídka zámkuve 13:15 a 13:45 hod! (Vstupenky nutnokoupit 15 minut před daným časem napokladně zámku.) Více na www.zamekdobris.cz.

Autor: Josef Lemberk, České dráhy, a. s.

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.