Tip na prázdniny: Agrokomplex 2017

NITRA – Slovenské poľnohospodárske múzeum v Nitre Vás pozýva na sprievodné akcie v rámci medzinárodného poľnohospodárskeho veľtrhu Agrokomplex 2017, ktorý sa uskutoční od 17. do 20. augusta 2017. Budete si môcť pozrieť preteky v tradičnom spôsobe kosenia, ukážky lisovania oleja, ukážky žatvy, mlátenia a orby, traktorparádu a vyrezávanie úľov z dreva. V historickom konzume budete môcť ochutnať kávu Meltu a chýbať nebudú ani ukážky leteckých, raketových a lodných modelárov a jazdy parným vlakom Nitrianskej poľnej železnice.

Celý program múzea sa bude odohrávať v prostredí historického skanzenu. Celodenný kultúrny program bude prebiehať na vynovenom Amfiteátri až do večerných hodín. Na svoje si prídu milovníci folklóru aj modernej hudby.

Nitrianska poľná železnica bude premávať v 30-minútových intervaloch zo stanice Skanzen od 09:00 do 12:00 a od 12:30 do 18:00 na trase okruh skanzenom a stanica Skanzen – stanica Brána a späť.

Brány Agrokomplexu sú pre Vás otvorené od 09:00 do 18:00 (v nedeľu do 17:00). Vstupné je 5,- € na osobu, zľavnené vstupné je 2,50 €.

Autor: Patrik Špačinský

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.