Tip na október: S Albatrosom do Strasshofu

VE ALBATROSBRATISLAVA, STROSSHOF – Pozývame Vás na ďalšie jazdy mimoriadnym vlakom vedeným rýchlikovým parným rušňom 498.104, ktoré sa uskutočni v nedeľu 5. októbra 2014 v rámci Festivalu parných rušňov v železničnom múzeu v Strosshofe. Trasa mimoriadneho vlaku povedie z bratislavskej Hlavnej stanice cez Devínsku Novú Ves a Marcheg do Strasshofu, kde bude pre návštevníkov pripravený zaujímavý sprievodný program.

Predpokladaný odchod z bratislavskej Hlavnej stanice je o 08:50; súprava bude na prvom peróne pristavená cca o 08:00 a z Devínskej Novej Vsi o 09:30. Predpokladaný príchod je o 17:10. Cestovné lístky v hodnote 20,- € pre dospelú osobu, resp. 15,- € pre deti a mládež do 15 rokov si môžete zakúpiť osobne vo Valčíku na Podkolibskej 1 v Bratislave, alebo e-mailom na albatrosklub@albatrosklub.sk najneskôr do 1. októbra 2014. Deti do 3. rokoch cestujú zdarma bez nároku na miesto. V prípade nevyužitia jazdy sa cestovné nevracia. Do predmetu napíšte Strasshof 2014 a do tela správy napíšte Vaše meno a priezvisko, koľko osôb bude cestovať a aké cestovné budete uhrádzať – či detské alebo dospelé. Samozrejme napíšte, či budete platiť v hotovosti alebo prevodom na účet. V tomto prípade Vám Albatros klub pošle údaje na úhradu (variabilný symbol, číslo účtu, sumu). Výťažok z cestovného bude použitý na opravu a udržiavanie prevádzkyschopného stavu Albatrosu.

Podrobnejšie informácie nájdete včas na našej stránke, ako aj na stránke Albatros klubu www.albatrosklub.sk. 

Autor: Jaroslav Filo

strashoff

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.