Tip na november: Retro oslavy 17. novembra v Dojči

_DSC5273DOJČ – Moje srdce krváca, a duša trpí. Rozum nechápe. Oko skrze dušu slzu roní. Na odpor sa postaviť musí! To čo sa v tejto krajne udialo nie je normálne! Svoje práva a slobodu národ skúšaní opäť získať musí! Pozývame Vás na retro oslavy 17. novembra v našej obci, ktoré sa uskutočnia od 12:00 na námestí.

Pretože my národ slovenský, pamätajúc na politické a kultúrne dedičstvo svojich predkov a na stáročné skúseností zo zápasov o národné bytie a vlastnú štátnosť, v zmysle cyrilo-metodského duchovného historického dedičstva , v záujme trvalej mierovej spolupráce s ostatnými demokratickými štátmi, usilujúc sa o uplatňovanie demokratickej formy vlády, záruk slobodného života, rozvoja duchovnej kultúry a hospodárskej prosperity, teda my, občania SR nasledovné deklarovať musíme. Po 26 rokoch slobody, ktorú sme si vybojovali, sa Slovensko premenilo do ideológie, ako to bolo vždy v histórii zo zrady politických elít. Politici zabudli, že majú slúžiť občanom a štátu, nie mafiánskym zoskupeniam, ktoré nám nechali rozkradnúť naše nadnárodné korporácie a zadlžili občanov pre ďalšie generácie. Týmto potvrdzujú že, život na Slovensku nemá budúcnosť a zaručenú demokraciu. Súdnictvo, prokuratúra, polícia, ako hlavné elementy demokracie sú v rukách politických elít. Preto sa snažím slobodne pripomenúť 17. november pre mladých ľudí, aby sa neopakovali chyby, ako sa to deje dnes, a pripomenuli si slová ktoré boli vyslovené politikmi v roku 1989  aby nemuseli tvrdo naše budúce generácie trpieť, a cestovať za prácu do zahraničia ako to bolo v minulosti.

Program:

Vystúpenie Záhoráckeho divadla
Ukážka zásahu príslušníkov pohraničnej stráže
Manifestácia
Zásah príslušníkov Verejnej bezpečnosti
Prekvapenie

Stanislav Skála

plagat k 17 novembru

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.