Tip na november: Narodeninová jazda parného rušňa 498.104 „Albatros“

VE ALBATROSMilí priatelia, nadšenci parnej nostalgie! Pozývame vás na narodeninovú jazdu parného rušňa 498.104 „Albatros“, ktorá sa uskutoční v sobotu 29. 11. 2014.

Narodeninový vlak vyrazí „Po bratislavských spojkách“ o 13:05 z bratislavskej Hlavnej stanice. Po prejdení naplánovanej trasy sa vráti späť na Hlavnú stanicu, odkiaľ sa záujemci môžu presunúť do STM – Múzea dopravy (vstup od Pražskej ulice). Vstup do múzea je v cene pamätnej miestenky a po jej preukázaní si budete môcť prezrieť novú výstavu venovanú parnému rušňu 498.104 Albatros, ktorá bude od tohto dňa sprístupnená verejnosti.

Cena miestenky pre deti do 15 rokov : 6,50 € , pre dospelých : 7,- €.

Miestenky si môžete objednať už dnes na e-mailovej adrese: albatrosklub@albatrosklub.sk, do predmetu správy napíšte NARODENINY 2014, do správy počet a druh miesteniek.

Úhrada za miestenky bude možná len v HOTOVOSTI a to:
1. vo Valčíku na Podkolibskej ulici č.1 v Bratislave. Odporúčame si vopred overiť našu prítomnosť na tel.čísle 02/2029 4083.

2. v deň jazdy – súprava vlaku bude pristavená na 1.peróne bratislavskej hl.stanice cca. hodinu pred odchodom vlaku. Miestenky budú u personálu ALBATROS klubu na Vaše meno. Personál bude viditeľne označený.

POČET MIEST JE LIMITOVANÝ A PREDAJ MIESTENIEK LEN DO ZAPLNENIA KAPACITY!

Albatros klub RD Bratislava

Publikované 11. novembra 2014 o 12:52

plagat-web

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.