Tip na máj: XIX. Veterán Ralye Malačan „Kameňák 2014“

P6010255ZÁHORIE – Všetkých priaznivcov auto-moto veteránov srdečne pozývame na XIX. Vetrán Ralye Malačan „Kameňák 2014“, ktorá sa uskutoční v sobotu 31. mája 2014 v prostredí Malých Karpát. Po príchode účastníkov na Kamenný Mlyn, ktorého súčasťou bude aj 1. Slovenský zraz pávov sa účastníci vyberú na krásny karpatský okruh.

Prvý cieľ bude v obci Sološnica kde nás bude čakať okrem obeda aj kultúrny program organizovaní obecným úradom a neziskovými miestnymi organizáciami.

So Sološnice sa vyberieme na trať smer Buková, Trstín, Smolenice a Červený Kameň, kde bude ďalšia zastávka. Tu budú mať účastníci možnosť vyfotografovať si svoje tátoše na nádvorí hradu. Súčasťou zastávky bude ochutnávka vín z hradnej vinotéky a pre záujemcov bude za poplatok urobená prehliadka hradnej expozície.

Následná trasa cez Modru a Pezinskú Babu zavedie účastníkov na ukončenie na Kamenný Mlyn.

Menej zdatný a šetriaci svoje stroje budú mať možnosť absolvovať skrátený okruh s návratom cez podhorie (Kuchyňa, Pernek, Lozorno) s možnosťou návštevy Leteckého dňa na vojenskej základni v Kuchyni.

Časový harmonogram:

09:00 – 11:00 Registrácia, výstava vozidiel, občerstvenie
11:00 – 11:30 Štart vozidiel v kolóne (Malacky-Rohožník-Sološnica)
12:30 Sološnica – výstava, obed, kultúrny program
14:30 Červený Kameň – výstava na hradnom nádvorí, prehliadka hradu, ochutnávka vín hradnej vinotéky s vinárstva Pretzelmayer
17:00 Kamenný mlyn – slávnostná večera
18:00 Vyhodnotenie dňa, tombola
19:00 Večerná opekačka pri táboráku

Štartovné: 15,- € / osoba

Štartovné zahŕňa celodenné občerstvenie na prejazdových miestach, slávnostnú večeru, ceny pre účastníkov, večernú opekačku pri táboráku.

Vítaní sú všetci priatelia starých automobilov a motocyklov.

Zdroj: https://www.facebook.com/events/625735520839417/?ref=22

Kamenak 2014

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.