Tip na máj: S motorákom za koníkom

BRATISLAVA, TOPOĽČIANKY – Klub priateľov histórie železničnej dopravy Bratislava Východ Vás srdečne pozýva na tradičnú jazdu historickým motorovým vlakom M 262.007 na otvorenie sezóny v národnom žrebčíne v Topoľčiankach, ktorá sa uskutoční v utorok 1 mája 2018.

 

 

 

 

Program v Národnom žrebčíne v Topoľčiankach:
 
09:00 Otvorenie jazdiarne a hipologickej expozície doplnenej o výstavu najlepších ruských umeleckých diel z oblasti chovu koní (vstup zdarma)
10:00 Verejné tréningy športových koní (vstup zdarma)
14:00 Slávnostný galaprogram (vstup na základe zakúpenej vstupenky)

Nenechajte si ujsť možnosť sledovať galaprogram z pohodlia tribún. Vstup na tribúny bude povolený len s platnou vstupenkou. Predpredaj vstupeniek v sieti TICKETPORTAL, na http://www.ticketportal.sk, alebo na telefónnom čísle +4212-529 333 23.

Predaj bude pokračovať na mieste (stánok s predajom suvenírov NŽ Topoľčianky) počas Dňa otvorených dverí, 1. mája 2018 od 09:00.

CENA VSTUPENKY NA GALAPROGRAM (vrátane 20% DPH):
–    deti do 6 rokov v sprievode dospelej osoby zdarma
–    predpredaj (osoba) 6,- €
–    dopredaj vstupeniek počas DOD 1. mája (osoba) 7,- €

Upozorňujeme, že predpredaj vstupeniek na deň otvorených dverí v Topoľčiankach prostredníctvom siete TICKETPORTAL bude ukončený v piatok 20. apríla 2018 o 24:00.

Autor: Patrik Špačinský

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.