Tip na máj: S Albatrosom do Budapešti (Aktualizované)

BRATISLAVA, BUDAPEŠŤ – Srdečne vás pozývame na celodenný výlet parným vlakom ťahaným rušňom 498.104 Albatros do železničného múzea MÁV NOSZTALGIA v Budapešti. Tento výlet je usporiadaný pri príležitosti Medzinárodného dňa detí. ALBATROS klub v spolupráci so ZSSK Slovensko, ZSSK Cargo a ŽSR usporiada dňa 11.5.2013 celodenný výlet pri príležitosti MDD do Budapešti.

V cene miestenky (deti do 15 rokov: 20,- EUR , dospelí: 25,- EUR, deti do troch rokov cestujú zadarmo bez nároku na miesto. Cestujúci vo vlaku cestujú na vlastnú zodpovednosť. Vo vlaku neplatia žiadne zľavy) je výlet parným vlakom na trati BRATISLAVA-Hlavná stanica – Galanta – Nové Zámky – Štúrovo – BUDAPEŠŤ  a späť, ako aj vstup do areálu historického železničného múzea MÁV NOSZTALGIA, kde bude prebiehať prezentácia lokomotív na točni, ktorej sa hneď po príchode do múzea zúčastní aj Albatros. V múzeu bude záujemcov voziť vláčik záhradnej železnice, ktorá vedie celým areálom múzea. Tiež si môžu vyskúšať jazdu na osobných drezínach alebo jazdenie na stanovištiach rušňovodiča.

 

S ALBATROSOM DO BUDAPEŠTI
Cestovný poriadok platný 11. mája 2013

07:22

BRATISLAVA, HLAVNÁ STANICA 19:52
08:05 – 08:21 GALANTA

08:57 – 09:00

NOVÉ ZÁMKY
09:40 ŠTÚROVO

11:40

BUDAPEŠŤ cca 15:40

Cestovný poriadok bude k dispozícii v každom vozni na viditeľnom mieste a u každého sprievodcu.

 

Vo vlaku bude zaradený aj reštauračný vagón so slovenskými špecialitami. Pre deti je počas jazdy pripravená súťaž v kreslení lokomotívy Albatros a tradičná tombola. Kresby budú použité na pripravovanej výstave, ktorá bude venovaná 60.tym narodeninám Albatrosa 498.104 na budúci rok.

Miestenky na akciu „S Albatrosom do Budapešti“ si môžete objednať už len osobne vo Valčíku na Podkolibskej ulici č.1 v pracovné dni od 12:00 – 19:00 do vypredania voľných miest.

Autor: ALBATROS klub
Zdroj: www.albatrosklub.sk

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.