Tip na máj: Retro električkou na retro oslavy prvého mája vo Vysokých Tatrách

VYSOKÉ TATRY„A na konci päťročnice, všade budú koľajnice.“ Veterán klub železníc Poprad Vás srdečne pozýva na retrojazdy historickou električkou EMU 89.0009 „Trojča“ na trase Poprad-Tatry – Starý Smokovec – Tatranská Lomnica a späť, ktoré sa uskutočnia už túto stredu 1. mája 2019 v rámci retro osláv prvého mája v Tatranskej Lomnici.

Trasa prvomájového sprievodu súborov a recesistov Tatranskou Lomnicou povedie po trase Sasanka – Jazierko – Teniscentrum – centrálny mestský park. Chýbať nebude ani stretnutie socialistických automobilov a motocyklov spojené s výstavou veteránov, jazda na koni, predaj ľudovo-umeleckých výrobkov a hračiek, atrakcie pre deti a celodenný zábavný program pre všetky vekové kategórie.

Cestovné lístky v hodnote 3,- € pre dospelých a 2,- € pre deti za jedno pásmo si zakúpite u personálu v električke. V ponuke bude aj celodenný sieťový lístok za 10,- €.

Autor: Jaroslav Filo

Pridajte prvý komentár

Komentáre

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.