Tip na máj: Prvomájová Veterán Tatra Rely Bratislava

BRATISLAVA – V dňoch 30. apríla – 2. mája 2013 Vás srdečne pozývame na tradičnú Prvomájovú Veterán Tatra Rely, ktorú organizuje Veterán klub Tatra 141. Ani tento rok na nej nebudú chýbať vozidlá ako nákladná Tatra 128, pekárenská Tatra 13, legendárna Tatra 141, najťažšie historické vozidlo na Slovensku – lanový bager Tatra 111 D 030A a mnoho ďalších vozidiel zo Slovenska, Česka, Rakúska, Talianska, Švajčiarska, Nemecka, Anglicka a Maďarska.

Tohtoročný 7-hodinový program začne výstavou zúčastnených vozidiel pred historickou budovou SND na Hviezdoslavovom námestí o 09:00. Trasa bude pokračovať cez Devín, Stupavu, Vysokú Pri Morave, Záhorskú Ves, Zohor, Lozorno, Bratislavský hrad a Kolibu do cieľa na Kamzíku, kde je predpokladdaný príchod o 16:00.

Príchod účastníkov a registrácia prebehne 30. 04. 2013 od 15:00 do 19:00 v priestoroch hotela BEST WESTERN Hotel West Samotná jazda začne o deň neskôr, prvého mája.

V prípade Vášho záujmu o účasť na Prvomájovej veterán Tatra rely Bratislava 2013  napíšte organizátorom na insta@insta.sk a oni Vám obratom pošlú pozvánku.

Autor: Jaroslav Filo
Zdroj: Veterán klub Tatra 141

2 Comments

  1. Dobry den, rad sa zučastnim na vašom podujati. prosim o podmienky učasti, alebo kontakt.

    S pozdravom
    Peter Wagner

  2. nemoze extremny dlznik v stavebnej brandzi (Insta) organizovat charakterny a neziskovy projekt. Nech to dopadne dobre. Strojna minulost slovenska je zaujimava.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.