Tip na máj: Prvomájová veterán Tatra rely Bratislava 2014

98BRATISLAVA – Vážení priatelia historických vozidiel. Nakoľko prvý máj je už za dverami a s ním aj Prvomájová veterán Tatra rely Bratislava 2014, chcel by som Vás touto cestou informovať o dôležitých organizačných zmenách, ktoré nastali v organizácii nášho podujatia. Jedenásty ročník sa koná ako jednodňové podujatie vo forme spanilej jazdy Bratislavou a rakúskym pohraničím. Príchod účastníkov bude vo štvrtok 1. mája 2014 od 08:00 do 09:00, netradične, priamo pred sídlo Združenia zberateľov historických vozidiel Slovenskej republiky, Pri Habánskom mlyne 32, 811 04 Bratislava, kde sa účastníci dozvedia ďalšie pokyny.

Tu budú vozidlá vystavené a o 10:00 podujatie odštartuje. Na trase tohto ročníka, ktorý povedie Bratislavskými ulicami, nebude chýbať návšteva Devína a Rakúskych obcí Hainburg, Prellenkirchen a Berg. Záver bude tradične na Bratislavskej Kolibe.

Zároveň mi prosím dovoľte, aby som vás čo najsrdečnejšie pozval aj v mene Veterán klubu Tatra 141 Bratislava na Prvomájovú veterán Tatra rely Bratislava 2014.

S priateľským pozdravom Vladimír Botta

Trasa a časový harmonogram:

08:00 – 10:00 Pri Habánskom mlyne (príjazd účastníkov a výstava vozidiel)
11:00 Devín
11:30 – 13:00 Hainburg, Prellenkirchen (zastávka vo vínnych pivniciach) a Berg
14:30 – 17:00 Koliba (Kamzík)

P.S.: Zároveň sa vám všetkým ospravedlňujeme za tieto operatívne organizačné zmeny, ktoré boli spôsobené rekonštrukciou starého mosta a rozsiahlymi dopravnými obmedzeniami v centre Bratislavy. No najmä nedodržaním sľúbenej výluky dopravy po dobu nášho podujatia, zo strany kompetentných úradov, ku ktorej nám doručili zamietavé stanovisko na poslednú chvíľu. Aj vďaka vaším reakciám však veríme, že si zo sebou priveziete dobrú náladu a pomôžete nám tak udržať tradíciu Bratislavskej Prvomájovej veterán Tatra rely, v podobe jej už jedenásteho ročníka.

Ďakujeme za pochopenie, váš Veterán klub Tatra 141 Bratislava

PLAGAT-PMVTR2014final

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.