Tip na máj: Prvomájová Veterán Tatra Rallye

CAM_0510BRATISLAVA – Pekné počasie láka prevetrať dobových plechových tátošov. Jednoducho sezóna sa začína. K prvým podujatiam historických vozidiel už tradične patrí Prvomájová Veterán Tatra Rallye Bratislava. Tento rok v termíne, keď sa pravidelne koná táto akcia, začínajú v Bratislave Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. Očakáva sa veľké množstvo návštevníkov, s čím budú spojené mnohé dopravné obmedzenia. Preto po starostlivom uvážení sa usporiadateľ Tatra klub 141 rozhodol v tomto roku pre jednodňovú akciu formou spanilej jazdy Bratislavou.

Príchod účastníkov je od 08:00 na Hviezdoslavovo nám. v Bratislave. Štart prvého vozidla je o 10:00 a vozidlá idú ulicami mesta nevynechajúc Bratislavský a Devínsky hrad. Kolóna prejde i okolo zimného štadiónu, kde bude práve prebiehať šampionát.

Novinkou bude zastavenie v historickom centre a cieľ bude ako každý rok na Kolibe. Organizátor verí, že aj tí z väčších vzdialenosti, ktorí každoročne prichádzajú na otvorenie sezóny do Bratislavy, prídu i na tento v poradí už VIII. ročník. Všetci ste srdečne vítaní!

Trasa pretekov: Hviezdoslavovo námestie – Devín – Staré mesto – Bratislavský hrad – Galéria Eurovea – Zimný štadión – Koliba-Kamzík.

Reportáž z minuloročnej rallye si môžete prečítať TU.

Zdroj: Tatra klub 141
Úprava: Jaroslav Filo

Prvomajova Rally 2011

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.