Tip na máj: Premávka historických vozidiel v Zlíne a Otrokovicích

ZLÍN – K príjemnej atmosfére v Zlíne-Otrokoviciach prispejú vo sviatočných dňoch 1. a 8. mája historických vozidiel Dopravnej spoločnosti Zlín – Otrokovice. V Zlíne bude jazdiť na linke č. 8 červený trolejbus 9 Tr, Otrokovicami bude zase na linke č. 55 prechádzať modrý autobus 706 RTO. Oba vozy budú premávať približne od 08:00 do 18:00 podľa osobitného cestovného poriadku.

 

 

 

Cestovný poriadok linky č.8
Cestovný poriadok linky č. 55 (tam)
Cestovný poriadok linky č. 55 (späť)

V historických vozidlách budú nainštalované označovače cestovných lístkov a cestujúci sa budú môcť odviesť podľa štandardných tarifných podmienok. V historických vozidlách budú platiť druhy jednotlivých i časových lístkov.

O 13:00: Začiatok verejného prvomájového sprievodu podľa Baťovských tradícii:
Odchod z Výletnej ulice cez Gahurovu ulicu okolo Baťovej vily, Vodní, Bartošovou ulicou na Námestie Mieru v Zlíne. Sprievod je určený nie len pre účinkujúcich ale aj pre politicky nezaujatú verejnosť.

Zdroje: http://www.dszo.cz/?section=spolecnost&file=tiskovky&id=398 a http://www.radiozlin.cz/2013/oslavte-s-radiem-zlin-1-maj-ve-zline/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.