Tip na jún: Prodivadlo

PRAHA – Dovolte, abychom vás a vaše děti ještě před koncem školního rokupozvali na unikátní divadelní představení :„NEJLOKOMOTIVOVATĚJŠÍ LOKOMOTIVa“Představení, které uvádí divadelní společnost ProDivadlo, je inspirovanéknihou moderních pohádek Pavla Naumana „Pohádky o mašinkách“. Pohádkaje speciálně určena pro děti od 4 do 11 let a slaví mezinárodní úspěchy.

Vláčky tvoří nejen námět, ale i scénografii. Uprostřed sálu hraje herečka sesedmi marionatami, kolem jezdí na malé železnici historické modely vláčkůLGB. Provázet vás budou herečky Barbora Vyskočilová nebo Jiřinka Vacková,hlas Zababy namluvil herec Jiří Lábus. Všichni z divadla Ypsilon. Nebudenouze ani o zvukové, světelné a kouřové efekty.Od 24.6. do 30. 06. 2012 na Masarykově nádražíkulturní sál v 1.patře, vchod z Hybernské ul., vstup vpravo od pokladen,hrajeme vždy od 16,30 hodve dnech 25. – 29. 06. hrajeme navíc od 09,00 hod a 11,00 hod pro školy a školky.

Cena vstupného: děti 50,- Kč, dospělí 100,- Kč ( školní doprovod zdarma)
Další představení: 20.- 26.8. Masarykovo nádraží a 19.- 23.9. hlavní nádraží, Fantova budova

Kontakt: tel: 736 181 416, e-mail: lenkaloubalova@seznam.cz, www.prodivadlo.tode.czDalší

Autor: Josef Lemberk

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.